Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

  PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  Jak wygląda zabieg z zastosowaniem ultradźwięków w technologii HIFU?

  Ultraformer III to urządzenie służące do nieinwazyjnego ujędrniania skóry twarzy, szyi i ciała, wykorzystujące technologię ultradźwięków HIFU – High Intensity Focused Ultrasound, czyli wysokoenergetyczną falę ultradźwiękową, która selektywnie podgrzewa tkankę skórną. Wskutek wibracji fal dźwiękowych zwiększa się aktywność komórek skóry, pobudzając je do regeneracji i wytworzenia nowego kolagenu. Ultradźwięki znalazły szerokie zastosowanie w medycynie dzięki swoim właściwościom diagnostycznym oraz terapeutycznym. 

  Zabiegom może być poddana praktycznie każda część ciała. Zabieg nie wymaga żadnego znieczulenia, jednak w zależności od wrażliwości skóry może być zastosowane znieczulenie miejscowe w postaci kremu. Jest całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji, bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych zajęć.

  Pierwszorazowy zabieg medycyny estetycznej w Klinice Medesta jest poprzedzony bezpłatną konsultacją z lekarzem dermatologiem. Koszt konsultacji jest w cenie zabiegu.

   

  Jakie są zalety zabiegów urządzeniem Ultraformer?

  • Największą zaletą jest to że efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu
  • Można wykonywać je przez cały rok niezależnie od opalenizny i słońca
  • Efekty utrzymują się nawet 2-3 lata 
  • Zabieg jest bezpieczny i bezinwazyjny
  • Dyskomfort przy uruchomieniu wiązki ultradźwięków jest niewielki i polega na odczuciach ciepłych igiełek
  • Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków.

  Jak wygląda zabieg z zastosowaniem ultradźwięków w technologii HIFU?

  Polega na przyłożeniu do skóry pacjenta specjalnej głowicy, która emituje fale ultradźwiękowe wnikające w głąb tkanek. Dzięki możliwości kontroli głębokości działania fal można precyzyjnie wywoływać obkurczenie tkanek zarówno na powierzchownym, jak i głębokim poziomie (1,5 mm; 3,0 mm; 4,5 mm; 6,0 mm; 9,0 mm w głąb skóry).

  Aktywacja ultradźwięków wywołuje uczucie gorącego ukłucia, które można regulować i jest niwelowane przez chłodzący żel.

   

  Jaka jest rekonwalescencja po zabiegu Ultraformerem?

  Bezpośrednio po zabiegu można udać się do pracy. Jest to idealny zabieg dla pacjentek, które nie lubią igieł i skalpela. Zabieg jest bezpieczny i nieinwazyjny. Nie towarzyszy mu żadne nakłuwanie skóry, jedynie przykłada się gładką głowicę.  Przez około 1 godzinę skóra może być zaczerwieniona, ale można nałożyć na nią fluid korygujący. Po zabiegu podczas nakładania kremu skóra może wydawać się tkliwa przez 1-4 tygodni.

  OBSZARY PODDANE ZABIEGOM w technologii HIFU urządzeniem Ultraformer III

  TWARZCIAŁO

   

  Ultraformer III HIFU (skuteczny zabieg wykonywany wyłącznie przez lekarza, efekt utrzymujący się do 3 lat)

  ZABIEG, LOKALIZACJA

  CENA (PLN)

  Ceny uzależnione są od ilości impulsów ultradźwięków i mogą ulec zmniejszeniu w zależności od wielkości obszaru!!!

  Całe policzki "chomiczki", opadające, wiotkie policzki, linia żuchwy poprawa owalu twarzy- najlepszy i najpopularniejszy zabieg  1750 zł 
  Całe policzki "chomiczki", linia żuchwy, podbródek i górna część szyi  1950 zł 
  "Kurze łapki" z uniesieniem brwi PROMOCJA!  590 zł
  Zabiegi na ciało, duże obszary np. brzuch, ręce ("pelikany"), uda od 2800 do 3500 zł 

  W przypadku obecności kwasu hialuronowego miejsca te są omijane w czasie zabiegu. Zwykle wystarcza 1 zabieg, czasem można go powtórzyć za 3 miesiące. Więcej informacji znajduje się tutaj.

  Ceny zawierają podatek VAT

  Marysia Witkowska / Marysia 2017-10-30

  Opinia do zabiegu: Jak wygląda zabieg z zastosowaniem ultradźwięków w technologii HIFU?

  Mam 40 lat. Ciągle poświęcałam się dzieciom. Teraz chciałam zrobić coś dla siebie, poprawić trochę urodę. Nie znam się na medycynie estetycznej dlatego na początku panie w recepcji umówiły mnie na taką pierwszą wizytę. Wówczas dr Hajer doradziła mi zabieg Ultraformerem III w celu poprawienia owalu twarzy i likwidacji chomiczków. Efekt jest wspaniały! Polecam!

  Ania Leśniewska / Anka 2017-11-04

  Opinia do zabiegu: Jak wygląda zabieg z zastosowaniem ultradźwięków w technologii HIFU?

  Moim problemem były "pelikany", luźna skóra na rękach. Żadną gimnastyka nie mogłam wymodelować tych przedramion. Pomógł mi dopiero zabieg HIFU. Skóra nie jest już taka luźna, widzę znaczną poprawę. Zabieg wykonywała dr Hajer. Szczerze polecam!

  Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Uwagi i sugestie w niej zawarte pozwalają nam ulepszyć i poprawić standardy naszych zabiegów, oraz poprawić jakość obsługi naszych klientów.

  do góry strony