Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl Facebook Youtube Wyszukiwarka

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna jest działem medycyny, który od kilku lat rozwija się bardzo dynamicznie. Dzieje się tak dzięki wprowadzeniu mało inwazyjnych i bezpiecznych zabiegów dermatologicznych z użyciem ultradźwięków (ultraformer III HIFU) „zastrzyków młodości”, takich jak: kwas hialuronowy czyli wypełniacze tkanek, mezoterapia, toksyna botulinowa, lasery frakcyjne, nici napinające kiedyś tzw. złote nici, peelingi dermatologiczne i wiele innych. 

Statystyki dotyczące zabiegów pokazują, że coraz częściej wykonywane są zabiegi medycyny estetycznej, podczas gdy wzrost operacji chirurgicznych nie jest tak duży. Ogromną zaletą medycyny estetycznej jest to, że w przeciwieństwie do chirurga plastycznego lekarz medycyny estetycznej i dermatolog estetyczny nie używają skalpela. Zamiast tego pomagamy naszym pacjentom bezinwazyjnie, aplikując preparaty odmładzające i wygładzające zmarszczki przy użyciu cieniutkich igieł zwanych kaniulami.

Nowe trendy w medycynie estetycznej opierają się obecnie na zasadzie uzyskania efektu tzw. "naturalnego wyglądu". Polega to na odmładzaniu bez zmiany rysów twarzy. Połączenie wielu zabiegów, takich jak laserowe usuwanie zmarszczek (laser frakcyjny CO2), przy jednoczesnym nawilżaniu skóry za pomocą mezoterapii, kwas hialuronowy, przeszczepy tłuszczu - lipofilling i nici napinających PDO tzw. złote nici to polecane przez gabinety Medesta, holistyczne podejście do odmładzania twarzy, szyi i dekoltu, a także całego ciała.

Pierwszorazowy zabieg medycyny estetycznej w Klinice Medesta jest poprzedzony konsultacją z lekarzem. Sprawdź cennik tutaj.

zarezerwuj wizytęzarezerwuj wizytę

Liliana_Kaminska / Lili 2017-10-20

Opinia do zabiegu: Medycyna estetyczna

W Medeście miałam zabieg nowoczesnym kolagenem Linerase, zabieg wykonywała dr Dąbrowska. U mnie preparat się sprawdził i jestem super zadowolona z efektów zabiegu: jędrna skóra, mniej zmarszczek, młodszy wygląd, nawet mąż zauważył!

Wiesława Jaworska / Wiesława 2017-10-23

Opinia do zabiegu: Medycyna estetyczna

Przeszczep tłuszczu: za względu na wiek i kondycję skóry, dr Dąbrowska zaproponowała mi zabieg przeszczepu tłuszczu z okolic brzucha na twarz. Zabieg ma dwa etapy: najpierw lekarz chirurg, u mnie dr Gwiazdowski, odessał mi tłuszcz z brzucha i dr Dąbrowska podała go jako wypełniacz na twarz. W efekcie mam szczuplejszą sylwetkę i ładniejszą twarz, bo młodszą, skóra już tak nie wisi. Gorąco polecam Medestę!

Wiktoria Puta / Wiki 2017-10-30

Opinia do zabiegu: Medycyna estetyczna

POLECAM! Zawsze chciałam mieć piękne usta, niestety moje od urodzenia były jakieś niesymetryczne... Dr Dąbrowska powiedziała, że skoryguje tą nierówność. Jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu, to wspaniałe uczucie mieć piękne, kształtne usta :)

Agnieszka Kubik/ Aga 2017-10-31

Opinia do zabiegu: Medycyna estetyczna

U Dr Dąbrowskiej miałam zabieg nici na twarzy. Uniosły mi się policzki, twarz jest pięknie wymodelowana, nie żałuję. Polecam!

Kasia Naruszewicz / Kaśka 2017-11-01

Opinia do zabiegu: Medycyna estetyczna

Od jakiegoś czasu wypadały mi włosy. Nie miałam już z czego uczesać kitka. Po umyciu głowy wanna była pełna moich włosów. Wyobrażałam sobie, że ja po porostu będę łysa. Na konsultacji z dr Dąbrowską, która zaproponowała mi zabieg osoczem, wybrałyśmy osocze Angel System, gdzie osocze oddziela komputerowa wirówka. Pani Monika pielęgniarka wstrzyknęła mi osocze w skórę głowy, twarz i szyję. Kondycja skóry znacznie się poprawiła i zauważam, że włosy przestały wypadać i odrastają!

Beata Fiodor / Beti 2017-11-02

Opinia do zabiegu: Medycyna estetyczna

Mam 35 lat, zauważyłam zmarszczki na dekolcie i chciałam się ich pozbyć. Za radą dr Hajer zdecydowałam się na zabieg RF mikroigłowy. Przed zabiegiem zostałam posmarowana kremem znieczulającym, nic nie bolało. Obserwuję wyraźną poprawę stanu skóry. Super. jestem bardzo zadowolona, mam wyraźnie mniej zmarszczek. Zabieg wykonywała Pani Krysia. polecam.

Nina Pełczyńska / Ninka 2017-11-03

Opinia do zabiegu: Medycyna estetyczna

Miałam na twarzy blizny potrądzikowe. Na początku dr Dąbrowska poleciła mi zabieg laserem CO2. Zabieg ten był jednak dla mnie zbyt bolesny a chciałam pozbyć się blizn. Zmieniłyśmy leczenie na RF, radiofrekwencję mikroigłową. To też dziurkowanie skóry, która musi się odrodzić. Widzę efekty zabiegu, moje blizny są znacznie mniejsze niż przed zabiegiem. Jeśli będzie konieczność to za kilka tygodni przyjdę jeszcze raz. POLECAM.

Kamyk_Kamyczek / Kamila 2017-11-06

Opinia do zabiegu: Medycyna estetyczna

Wiecznie miałam uczucie suchej skóry! Stosowałam już wiele kremów, maseczek, mgiełek... Będąc u dr Dąbrowskiej, zaproponowała mi zabieg nawilżania czyli mezoterapii. Zabieg wykonała P. Monika, pielęgniarka. Zabieg powtórzyłam w sumie 3 razy dla lepszego efektu. Skóra teraz jest nawilżona, napięta, super.

Tośka_Tośka / Małgosia 2017-11-09

Opinia do zabiegu: Medycyna estetyczna

Moje usta od urodzenia były wąską kreseczką.Szukałam w internecie kliniki i dobrego lekarza, który wykona zabieg powiększania TAKICH ust. Byłam w Medeście u dr Hajer, dziewczyny polecam, wreszcie mam widoczne usta, tak jak chciałam, a dr jest bardzo delikatna. Klinika Medesta - polecam!!!

Teresa Dąbrowska 2023-06-14

Opinia do zabiegu: Medycyna estetyczna

Z usług medycyny estetycznej MEDESTA korzystam od 2021 roku. Mam pełne zaufanie do lekarzy, którzy wykonywali mi zabiegi. Pni doktor Dąbrowska objaśnia zabieg, przeciwskazania, ewentualne powikłania, odpowiada na wszystkie pytania oraz podsuwa trafne podpowiedzi. Efekty po każdym zabiegu zawsze zadowalające. Szczerze polecam wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalizm. Obsługa super pozdrawiam.

Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Uwagi i sugestie w niej zawarte pozwalają nam ulepszyć i poprawić standardy naszych zabiegów, oraz poprawić jakość obsługi naszych klientów.

Dermatologia i Medycyna Estetyczna
Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Legionów 8 lokal C 82-300 Elbląg

Rejestracja
tel. +48 730 730 353
tel. +48 730 050 050

Pracujemy: poniedziałek - piątek w godzinach 8.30 - 18.00, w czwartki: 8.30 - 19.00, pracujemy również w wybrane soboty.

Rejestracja QR kodem

do góry strony
    PODSTRONY AKTUALNOŚCI