Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl Facebook Youtube Wyszukiwarka

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

Blepharoplastyka - operacje powiek

Blepharoplastyka - operacje powiek

Blepharoplastyka - korekcja powiek - to zabieg operacyjny polegający na usunięciu nadmiaru skóry z powieki dolnej i górnej, a w niektórych przypadkach przepukliny tłuszczowej, nazywanej potocznie workami. Aktualnie wykonujemy ten zabieg:

  • inwazyjnie operacyjnie - dr Magdalena Bryk-Siniarska
  • nieinwazyjnie, bezoperacyjnie stosując metody lasera frakcyjnego i plazmy IQ

Przed każdym zabiegiem odbywa się konsultacja kwalifikująca do zabiegu. Pacjenta konsultuje dr Magdalena Bryk-Siniarska i kwalifikuje do zabiegu, który odbywa się na kolejnej umówionej wizycie. Koszt zabiegu blepharoplastyki zaczyna się od 2025 zł za jedną powiekę.

W przypadku bezoperacyjnego zabiegu, koszt jest od 300 zł za jedną powiekę. 

Najlepszy efekt kosmetyczny plastyki powiek osiągany jest zwykle u pacjentek z wyraźnym nadmiarem i zwiotczeniem skóry. Operacja powiek może być wykonywana jako oddzielna procedura lub też w połączeniu z takimi zabiegami jak podniesienie twarzy (face-lift) lub podniesienie brwi.

W przypadku opadających powiek wiek nie ma znaczenia. Pod wpływem czynników genetycznych i środowiskowych np. słońca, skóra powiek wiotczeje i wygląda znacznie starzej. Zaniedbanie tego problemu może też spowodować znaczne ograniczenie pola widzenia.

Głębsze warstwy tkanek możemy wycinać za pomocą lasera CO2.

Blizna po korekcji powiek może być prawie całkowicie usunięta laserem frakcyjnym CO2 po 1 miesiącu od zagojenia cięcia chirurgicznego. Pełen okres rekonwalescencji powinien trwać do 3 miesięcy. W tym czasie należy unikać wysiłku fizycznego oraz opalania się. W przypadku korekcji powiek górnych powrót do pracy możliwy jest już po tygodniu po zabiegu. Uzyskany efekt (w zależności od szybkości starzenia się tkanek) pozostaje niezmieniony przez kilka do 10 lat.

Regulamin pobierania zadatku na zabieg blepharoplastyki

Niniejszy regulamin określa zasady wpłat zadatku na poczet zaplanowania zabiegu w grafiku i przygotowania personelu oraz sali operacyjnej do zabiegu blepharoplastyki powiek górnych i dolnych.

1.    Z chwilą zaksięgowania zadatku Pacjent uzyskuje rezerwację terminu na wykonania zabiegu.
2.    Cena zabiegu blepharoplastyki zabiegu zostanie pomniejszona o kwotę zadatku.
3.    Jeśli pacjent jest zmuszony odwołać zabieg blepharoplastyki zobowiązany jest poinformować o tym fakcie Recepcję Medesty osobiście lub telefonicznie tel. 730 050 050 lub mailowo kontakt@medesta.pl najpóźniej na dwa tygodnie przed wyznaczonym terminem swojego zabiegu.
4.    W przypadku gdy pacjent nie poinformuje kliniki Medesta o rezygnacji z zabiegu do 2 tygodni przed zabiegiem, zadatek przepada i nie będzie zwracany.
5.    W przypadku, gdy pacjent jest zmuszony zrezygnować z zabiegu i powiadomi Medestę o tym fakcie do 2 tygodni przed zaplanowanym zabiegiem, kwota zadatku jest nadal na koncie pacjenta i jest możliwa do wykorzystania na operację powiek w innym terminie.
6.    W przypadku, gdy do zabiegu nie doszło z przyczyn leżących po stronie Medesty, termin zabiegu zostanie przełożony na inny i kwota zadatku nie przepada. Nadal cena zabiegu zostanie pomniejszona o kwotę zadatku.
7.    Zadatek nie przepadnie, lecz będzie przeznaczony na kolejny zabieg blepharoplastyki w innym terminie w przypadku choroby, po okazaniu zwolnienia lekarskiego.
8.    Poinformowanie Recepcji o rezygnacji z zabiegu do dwóch tygodni przed zabiegiem pozwoli w to miejsce zarejestrować innego pacjenta.
Konieczność pobierania zadatku wynika z tego, że zabieg operacji powiek trwa od 2 do 4 godzin i związany jest z przygotowaniem personelu medycznego, sprzętu, salą operacyjną, środkami znieczulającymi i opieką pooperacyjną. Ponadto wykonujemy tylko 2 zabiegi dziennie, a wielokrotnie zdarzyło się, że pacjentki nie zgłaszały się na zabiegi i nie odwoływały ich. Dostępne terminy dla innych pacjentów wynoszą od 3 do 5 miesięcy oczekiwania. Na zabieg blepharoplastyki nie jesteśmy umówić pacjentów z dnia na dzień, ponieważ w większości przypadków pacjenci po zabiegu potrzebują przebywać na urlopie, który trzeba wcześniej zaplanować.

Regulamin wchodzi w życie od dnia 17.01.2024.

 

 

Małgorzata Głuch 2023-08-29

Opinia do zabiegu: Blepharoplastyka - operacje powiek

Bardzo serdecznie dziękuje za profesjonalizm i empatię Pani Doktor Magdaleny Bryk - Siniarskiej. Przeszłam zabieg plastyki powiek górnych, który przywrócił mi wypoczęty i radosny wygląd twarzy oraz wewnętrzną radość. Jestem wzruszona i bardzo zadowolona.

Anna Rabazynska 2023-12-19

Opinia do zabiegu: Blepharoplastyka - operacje powiek

Dziękuję bardzo pani doktor Magdalenie Bryk Siniarskiej za moje piekne powieki jestem wdzięczna

Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Uwagi i sugestie w niej zawarte pozwalają nam ulepszyć i poprawić standardy naszych zabiegów, oraz poprawić jakość obsługi naszych klientów.

Dermatologia i Medycyna Estetyczna
Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Legionów 8 lokal C 82-300 Elbląg

Rejestracja
tel. +48 730 730 353
tel. +48 730 050 050

Pracujemy: poniedziałek - piątek w godzinach 8.30 - 18.00, w czwartki: 8.30 - 19.00, pracujemy również w wybrane soboty.

Rejestracja QR kodem

do góry strony
    PODSTRONY AKTUALNOŚCI