Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

  PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  Blepharoplastyka nieinwazyjna

  Blepharoplastyka - korekcja powiek - to zabieg operacyjny polegający na usunięciu nadmiaru skóry z powieki dolnej i górnej, a w niektórych przypadkach przepukliny tłuszczowej, nazywanej potocznie workami. Aktualnie wykonujemy ten zabieg nieinwazyjnie, bezoperacyjnie stosując metody lasera frakcyjnego i plazmy IQ.

   Najlepszy efekt kosmetyczny plastyki powiek osiągany jest zwykle u pacjentek z wyraźnym nadmiarem i zwiotczeniem skóry. Operacja powiek może być wykonywana jako oddzielna procedura lub też w połączeniu z takimi zabiegami jak podniesienie twarzy (face-lift) lub podniesienie brwi.

  W przypadku opadających powiek wiek nie ma znaczenia. Pod wpływem czynników genetycznych i środowiskowych np. słońca, skóra powiek wiotczeje i wygląda znacznie starzej. Zaniedbanie tego problemu może też spowodować znaczne ograniczenie pola widzenia.

   Głębsze warstwy tkanek możemy wycinać za pomocą lasera CO2.

  Istnieje możliwość wykonania blepharoplastyki operacyjnie, ale tylko w wyjątkowych sytuacjach. Wskazanie jest z przyczyn medycznych, nie estetycznych. Pacjenta konsultuje dr Danuta Dąbrowska i dopiero wówczas kwalifikuje do zabiegu. Jeżeli te warunki zostaną spełnione to koszt zabiegu zaczyna się od 1500 zł za jedną powiekę. W przypadku bezoperacyjnego zabiegu, koszt jest od 300 zł za jedną powiekę. 

  Blizna po korekcji powiek może być prawie całkowicie usunięta laserem frakcyjnym CO2 po 1 miesiącu od zagojenia cięcia chirurgicznego. Pełen okres rekonwalescencji powinien trwać do 3 miesięcy. W tym czasie należy unikać wysiłku fizycznego oraz opalania się. W przypadku korekcji powiek górnych powrót do pracy możliwy jest już po tygodniu po zabiegu. Uzyskany efekt (w zależności od szybkości starzenia się tkanek) pozostaje niezmieniony przez kilka do 10 lat.
   

  Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Uwagi i sugestie w niej zawarte pozwalają nam ulepszyć i poprawić standardy naszych zabiegów, oraz poprawić jakość obsługi naszych klientów.

  Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

  ul. Legionów 8 lokal C 82-300 Elbląg


  Rejestracja:
  tel. +48 730 050 050, 730 730 353

  pracujemy: pon-pt.: godz. 8.30-18.00, 
  w czwartki: 8.30-19.00,
  pracujemy również w wybrane soboty

  do góry strony