Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl Facebook Youtube Wyszukiwarka

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

Zespół

Zespół

W Klinice Medesta oferujemy szeroką gamę zabiegów, które pozwolą zachować zdrową, zadbaną skórę i dobre samopoczucie na długo. Zespół lekarzy dermatologów, chirurgów zajmuje się medycyną estetyczną w tym usuwaniem zmarszczek za pomocą wielu nowoczesnych metod. Dermatolodzy Medesty leczą problemy skóry, włosów i paznokci. Chirurdzy usuwają żylaki i pajączki na nogach oraz wykonują wiele zabiegów chirurgii estetycznej.

dr n. med. Danuta Dąbrowska

dr n. med. Danuta Dąbrowska

Specjalista Dermatolog z 16 letnim stażem pracy

Wykonuje zabiegi medycyny estetycznej i dermatologii estetycznej w tym laseroterapii

Dyplom lekarza uzyskałam w Akademii Medycznej w Gdańsku w 2000 roku. Medycyną estetyczną zajmuję się od 2005 roku. Drugi stopień specjalizacji z dermatologii zdobyłam w 2007 roku. W lipcu 2011 otrzymałam tytuł doktrora nauk medycznych. Dermatologią estetyczną oraz laseroterapią zajmuję się z powołania i wkładam w to całe serce, ponieważ pozwala to moim Pacjentom na utrzymanie zdrowej, młodej skóry w dobrej kondycji. Usuwanie blizn i przebarwień pomaga dokończyć terapię m.in. trądzika.

Należę do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, które podlega pod Europejskie Stowarzyszenie Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej (European Society for Cosmetics & Aestetics Dermatology –ESCAD). Nieustannie doskonalę swoje umiejętności w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej.

Prywatnie lubię taniec towarzyski, Zumbę, nurkowanie i żeglarstwo.

mgr farmacji Michał Dąbrowski

mgr farmacji Michał Dąbrowski

Menadżer, farmaceuta

Współwłaściciel i pomysłodawca powstania kliniki Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna.

Ukończył Wydział Farmaceutyczny Akademii Medycznej w Gdańsku oraz podyplomowe Studia Menadżerskie Zarządzanie w Ochronie Zdrowia – wydział zarządzania Uniwersytet Warszawski.

Prywatnie uwielbia wszelkie sporty wodne – pływanie, nurkowanie, żeglarstwo, kitesurfing.

Urszula Brzezicka - Ciach

Urszula Brzezicka - Ciach

Specjalista dermatologii i wenerologii z 20 letnim doświadczeniem

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (1995 rok). Od ukończenia studiów do 2017 roku pracowała w oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, gdzie od 2007 roku pełniła funkcję Zastępcy Ordynatora oraz była kierownikiem specjalizacji przyszłych dermatologów. Z wielkim oddaniem i zaangażowaniem leczy pacjentów z ciężkimi, przewlekłymi dermatozami, między innymi, takimi jak łuszczyca czy atopowe zapalenie skóry. Wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Od 2012 roku po uzyskaniu Certyfikatu Badacza, bierze aktywny udział w badaniach klinicznych nad leczeniem pacjentów nowoczesnymi lekami biologicznymi. 

Prywatnie w wolnym czasie lubię podróżować, czytać oraz bawić się modą i wizażem.

Ewa Szumska - Mytych

Ewa Szumska - Mytych

Specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (1996 rok). Po ukończeniu studiów pracowałam do 2005 roku w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Miejskiego w Elblągu. 
Od 2005 roku pracuję na Oddziale Chirurgii Onkologicznej Szpitala Wojewódzkiego jako starszy asystent. 

Posiadam tytuł specjalisty chirurgii onkologicznej, dlatego zajmuję się w badaniem i usuwaniem raków i stanów przedrakowych skóry. 

W czasie wolnym podróżuję z rodziną, pływam, jeżdżę na nartach, na rowerze i łyżwach. 

Latem pielęgnuję kwiaty na balkonie i uprawiam ogródek.

Dominika Panek

Dominika Panek

Specjalista dermatologii i wenerologii

Ukończyłam Wydział Lekarski Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2010-2017 odbywałam szkolenie specjalizacyjne w ramach rezydentury w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2017 roku uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii. 
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. 
Uczestniczę w licznych konferencjach i szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Jestem autorką i współautorką 11 publikacji naukowych i doniesień zjazdowych. 

Moją największą pasją są górskie wycieczki, a największą dumą trójka dzieci.
 

Katarzyna Przekazińska - Boager

Katarzyna Przekazińska - Boager

Specjalista dermatologii i wenerologii

Obecnie rozpoczęłam specjalizację z alergologii. Akademię Medyczną w Gdańsku ukończyłam w 2008 roku. Specjalizację uzyskałam pracując w Szpitalu Wojewódzkim w Elblągu w 2015 roku. Należę do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w polskich i zagranicznych konferencjach. Szczególnie interesuje mnie dermatoskopia zmian barwnikowych skóry. 

Prywatnie lubię podróże i języki obce. W wolnych chwilach uprawiam sport.

 

 

 

Anna Sulkowska

 

Anna Sulkowska

Specjalista dermatologii i wenerologii

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2013-2019 odbywałam szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii na Oddziale Dermatologicznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. W 2019 roku uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, regularnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach podnosząc swoje kwalifikacje.

Prywatnie lubię aktywnie spędzać czas z rodziną oraz podróże.

 

Pola Dobrowolska

Pola Dobrowolska

Specjalista dermatologii i wenerologii

W 2012 roku ukończyłam z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbywałam w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku oraz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu. W 2013 roku rozpoczęłam specjalizację z dermatologii i wenerologii na Oddziale Dermatologicznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

W czerwcu 2021 uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii.


Od grudnia 2019 r pracuję także w Klinice Medesta, gdzie udzielam porad dermatologicznych oraz wykonuję drobne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.
Wolny czas spędzam z rodziną, najchętniej w otoczeniu przyrody.  Lubię aktywny wypoczynek, w sezonie chętnie wyruszam na weekendowe wyprawy camperem.

 

Katarzyna Lammek

Katarzyna Lammek

Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

Rezydent medycyny rodzinnej

 

Lekarz, absolwentka wydziału lekarskiego, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz kursu z zakresu medycyny anti-aging w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging.

Obecnie w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach.  Medycyna estetyczna oraz związana z tym medycyna przeciwstarzeniowa jest dla mnie nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją.

Prywatnie uwielbiam odkrywać świat oraz aktywność fizyczną - bieganie, sztangi, rower. Codziennie zagłębiam zagadnienia związane z  szeroko pojętym zdrowiem, dietetyką, mindfullness oraz długowiecznością.   

 

Dominika Murawska

Dominika Murawska

Specjalista ginekologii i położnictwa, endokrynolog

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku - Studia Medyczne na Wydziale Lekarskim ukończyłam w 2005 roku. Od 2006 roku pracuję w Oddziale Ginekologii i Położnictwa Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, obecnie jako Starszy Asystent.

W 2014 roku uzyskałam tytuł Specjalisty w zakresie ginekologii i położnictwa. W 2015 roku rozpoczęłam specjalizację z endokrynologii, szkolenie specjalizacyjne odbywam w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Olsztynie. Posiadam Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego potwierdzający umiejętność wykonywania badań USG w ginekologii i położnictwie.

Prywatnie lubię spędzać wolny czas z rodziną, moją pasją jest gotowanie, uwielbiam odkrywać nowe smaki.

 

Monika Carmen Zamojcin-Krawczyk

Monika Carmen Zamojcin-Krawczyk

Specjalista ginekologii i położnictwa

 

 

Absolwentka Medycyny w Escuela de Medicina Juan N Corpas, Bogota, Kolumbia w roku 2003. Nostryfikacja dyplomu w 2006 roku – Akademia Medyczna w Białymstoku.

W 2016 roku uzyskałam tutuł specjalisty w zakresie ginekologii i położnictwa. Moje pasje to przede wszystkim Rodzina. Uwielbiam także czytać książki.

 

 

 

Cezary Gwiazdowski

Cezary Gwiazdowski

Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zatrudniony na stałe w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Szpitala Św. Wincentego a Paolo w Gdyni.

Dodatkowo związany zawodowo z Oddziałem Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, gdzie pracuję jako starszy asystent. Zajmuję się leczeniem chorób układu naczyniowego od 2003 roku.

Prywatnie w wolnym czasie wędruję po górach, jeżdżę na rowerze i na nartach. Interesuję się lotnictwem i nowymi technologiami.

Piotr Olejniczak

Piotr Olejniczak

Specjalista chirurg, flebolog

Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Od 1996 roku pracuję jako starszy asystent w 110 Szpitalu Wojskowy z Przychodnią (obecnie Elbląski Szpital Specjalistyczny z Przychodnią).

Doświadczenie zawodowe zdobyłem w renomowanych ośrodkach szkoleniowych naszego kraju, w poradni, prywatnym gabinecie i szpitalu. Zajmuję się operacyjnym i nieoperacyjnym leczeniem żylaków kończyn dolnych i guzków krwawniczych odbytu, owrzodzeń, trudno gojących się ran od wielu lat. Ukończyłem kursy z zakresu diagnostyki ultrasonograficznego badania naczyń - USG Dopplerowskie żył kończyn dolnych.

Mariusz Doroszkiewicz

Mariusz Doroszkiewicz

Specjalista chorób oczu

Absolwent Akademii Medyczne w Gdańsku w 2001 roku. Specjalizacja II stopnia z chorób narządu wzroku w 2008 roku.Od 2001 do 2009 roku związany z Oddziałem Okulistycznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Od 2003 do chwili obecnej pracuję w ambulatoryjnej specjalistycznej opiece okulistycznej.

 

 

 

Magdalena Bryk-Siniarska

 

 

 

Magdalena Bryk-Siniarska

Specjalista okulistyki

Jestem specjalistą okulistyki i okuloplastykiem. W 2005 roku ukończyłam studia na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku. Staż podyplomowy oraz staż specjalizacyjny odbyłam w Oddziale Okulistyki Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu oraz na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku. Egzamin specjalizacyjny z Okulistyki zdałam w 2012 roku. Uzyskałam certyfikaty między innymi Polskiego Instytutu Medycyny i Kosmetologii z zakresu blepharoplastyki, wolumetrii, nici PDO, toksyny botulinowej, wypełniaczy i innych. Nadal poszerzam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w konferencjach krajowych i międzynarodowych Okulistycznych i Medycyny Estetycznej.

W klinice Medesta zajmuję się  operacjami plastycznymi powiek górnych i dolnych.

 

Przemysław Babraj

Przemysław Babraj

Specjalista chirurg, flebolog

Jestem Absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, Specjalistą Chirurgii Ogólnej. Należę do Towarzystwa Chirurgów Polskich. Od kilkunastu lat zajmuję się flebologią. Doświadczenie zawodowe zdobywałem na indywidualnych kursach oraz konferencjach. Obecnie pracuję na Oddziale Chirurgii Elbląskiego Szpitala Specjalistycznego z Przychodnią na stanowisku Zastępcy Ordynatora.

Prywatnie wolny czas spędzam na grze w squosh`a, podróżach i czytaniu książek.

Krzysztof Mitera

Krzysztof Mitera

Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku, którą ukończyłem w roku 1995. W roku 1999 ukończyłem specjalizację I stopnia a w roku 2004 specjalizację II stopnia z Chirurgii Ogólnej. Specjalizację z Chirurgii Naczyniowej zdobyłem w roku 2014. 

W latach 1995 do 2014 pracowałem w Szpitalu Miejskim na ul. Żeromskiego 55 w Elblągu. Dodatkowo od roku 2004 do dziś pracuję w Szpitalu Wojewódzkim przy ul. Królewieckiej 146 w Elblągu na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej. Od lipca 2013 roku pracuję także w Szpitalu Św. Wincentego a Paulo w Gdyni na oddziale Chirurgii Naczyniowej. 

Posiadam ponad 20 letnie doświadczenie w chirurgii ogólnej i naczyniowej. 

W wolnym czasie, dla relaksu uprawiam sport a szczególną przyjemność sprawia mi jazda na rowerze.

Krystyna Sznajder

Krystyna Sznajder

Kosmetyczka

Jestem kosmetyczką z 19 letnim stażem, swoją pracę wykonuję z pasją i zaangażowaniem. Do każdego typu skóry potrafię dobrać celowane, indywidualne zabiegi kosmetyczne tak aby rozświetlić, ujędrnić, odprężyć cerę.

Jednocześnie dbam o swoją kondycję fizyczną, odstawiłam samochód do garażu, w zamian biegam, jeżdżę na rowerze, a wysiłek fizyczny daje mi energię do pracy.

Joanna Kinder-Netel

Joanna Kinder-Netel

Kosmetyczka, linergistka

W 2009 roku ukończyłam studia na Wydziale Zdrowia Publicznego o kierunku Odnowa biologiczna z kosmetologią natomiast w 2011 roku studia magisterskie na Wydziale Pedagogicznym kierunek Pedagogika Promocji Zdrowia. Zdobyłam I miejsce w konkursie Mistrzostw Makijażu „Tańcząca Diva”.
Jestem finalistką Ogólnopolskich Mistrzostw makijażu artystycznego Art Visage 2009.
Moją pasją jest wizaż i makijaż. W klinice Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna zajmuję się kosmetologią i makijażem permanentnym LONG TIME LINER®.

Aleksandra Hul

Aleksandra Hul

Pielęgniarka

Jestem absolwentką Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej na kierunku Pielęgniarstwo. Obecnie kontynuuję studia chcąc zdobyć tytuł magistra. Swoje doświadczenia zawodowe zdobyłam asystując przy zabiegach na bloku operacyjnym w Szpitalu Miejskim im. Jana Pawła II w Elblągu.

W klinice Medesta wykonuję zabiegi pielęgniarskie oraz asystuję lekarzom. Praca w zawodzie daje mi dużo satysfakcji i siły, co przekonuje o słuszności wybranej drogi życiowej.

Swój wolny czas lubię spędzać aktywnie  z najbliższymi przyjaciółmi na łonie natury, pływając kajakiem lub jeżdżąc rowerem.

 

 

Dorota Tytek

 

Dorota Tytek

Kosmetolog

Jestem dyplomowanym kosmetologiem z ponad 20-sto letnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuję się w kosmetyce pielęgnacyjnej, upiększającej oraz w zbiegach na ciało. Wykonuję zabiegi liftingujące, odmładzające oraz modelujące ciało z użyciem aparatury: Termolifting Zaffiro, Endermologia Alliance, laser Palomar Emerge oraz Maximus.

Prywatnie lubię podróżować i zwiedzać nowe miejsca. Interesuję się także kosmetologią.

Adriana Kostrzewska

Adriana Kostrzewska

Kosmetolog, recepcjonistka

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu – kierunek Kosmetologia, a także Akademii Morskiej w Gdyni, kierunek Usługi żywieniowe i dietetyka. W Klinice Medesta pełni kilka funkcji: zajmuje się Recepcją gdzie opiekuje się Pacjentami; wykonuje zabiegi kosmetyczne, a także zabiegi depilacji laserowej laserem Palomar Vectus. Adę cechuje życzliwość, empatia i cierpliwość do najbardziej wymagających Pacjentów. Prywatnie interesuje się kosmetologią, lubi wycieczki rowerowe.

Kamila Demska

Kamila Demska

Koordynator Przychodni

W przychodni pełnię funkcję Koordynatora oraz jednocześnie Recepcjonistki. Z wykształcenia jestem menedżerem, moją pasją jest język angielski oraz kulturoznawstwo Wielkiej Brytanii. 

Wiedząc, że nadrzędnym celem w naszej przychodni jest Dobro Pacjenta, dbam aby podczas wizyty czuł się bezpiecznie i komfortowo a wykonywana praca sprawia mi wiele satysfakcji. Prywatnie wolny czas lubię spędzać na wiele sposobów takich jak: fotografowanie swoich dzieci, wspólne z dziećmi pieczenie i zajadanie ciast i ciasteczek, a następnie wymyślanie potraw dietetycznych i... zajęcia fitness.

 

 

Marta Wilczewska

 

Marta Wilczewska

Kosmetolog, recepcjonistka

Jestem magistrem kosmetologii, technikiem farmacji, ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Białymstoku.

Myślę, że można powiedzieć o mnie, że najbardziej w swojej pracy lubię kontakt z ludźmi i ciągły rozwój. Praca daje mi dużo satysfakcji, zwłaszcza jak widzę zadowolenie Pacjentów. Moje mocne strony to przyjazne nastawienie, sumienność i zaangażowanie.

Interesuję się psychologią, historią, kosmetologią.  Prywatnie  jestem młodą mamą, uwielbiam podróżować.

 

 

Monika Radziszewska

 

Monika Radziszewska

Recepcjonistka

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku na Wydziale Turystyki i Rekreacji. Wybierając kierunek studiów kierowałam się zamiłowaniem do pracy z ludźmi, gdyż bezpośredni kontakt z człowiekiem daje mi wiele satysfakcji. Potrzeba interakcji z innymi jest dla mnie naturalna. Cechuje mnie życzliwość, otwartość i indywidualne podejście do każdego człowieka.


Prywatnie uwielbiam zwierzęta i naturę w każdej formie. Najchętniej zamieszkałabym w dżungli. Jestem zwolenniczką kuchni roślinnej i chętnie odkrywam jej nowe smaki.
Swój wolny czas spędzam z rodziną oraz, gdy tylko mam okazję, praktykuję jogę i medytację.

Dermatologia i Medycyna Estetyczna
Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

ul. Legionów 8 lokal C 82-300 Elbląg

Rejestracja
tel. +48 730 730 353
tel. +48 730 050 050

Pracujemy: poniedziałek - piątek w godzinach 8.30 - 18.00, w czwartki: 8.30 - 19.00, pracujemy również w wybrane soboty.

Rejestracja QR kodem

do góry strony
    PODSTRONY AKTUALNOŚCI