Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

  PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  Palomar Vectus depilacja laserowa

  Promocja na depilację laserową obowiązuje do odwołania.

  Laser Palomar VectusTM – skuteczna depilacja laserowa nowej generacji

   

  Jedna okolica twarzy np. wąsik, broda lub baczki to koszt 99 zł zamiast 150 zł. Cena obowiązuje w przypadku wykupienia trzech zabiegów w pakiecie i wynosi 297 zł zamiast 450 zł.

   

  Zapraszamy na zakupy serii depilacji laserowej z rabatem 40%.

  Rabat 40% obowiązuje przy zakupie 6 zabiegów okolicy: pachy, łydki, czy bikini (łącznie 6 zabiegi) = 897 zł

   1 okolica koszt 149,50 zł

  Cena sześciu zabiegów w pakiecie wynosi 897 zł.

  Cena promocyjna obowiązuje w przypadku wykupienia serii min. 6 zabiegów przez jedną pacjentkę

  W przypadku chęci rozszerzenia pakietu „pachy i bikini” do bikini głębokiego, cena wzrasta od 50 zł za jeden zabieg.

  Dzięki pracy lekarzy dermatologów Medesta świadczy usługi bezpiecznie i z optymalną dawką wiązek laserowych. Stawiamy na komfort pacjenta, skuteczność i bezpieczeństwo.

  Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem promocji.

  Laser Palomar VectusTM należy obecnie do największej amerykańskiej firmy Cynosure, produkującej lasery estetyczne. Jest udoskonaleniem lasera diodowego LightSheerTM.

  Laser LightSheer ET TM działał w następujący sposób: impuls lasera szybko nagrzewał cebulki włosa, w ten sposób trwale je uszkadzając. Uszkodzona cebulka nie odżywiała włosa a martwy włos się wysuwał. Podczas depilacji laserem LightSheer ETTM pacjent odczuwał ból, a raczej gorące ukłucie. Depilacja ta była oczywiście bardzo skuteczna natomiast bolesna i nieskuteczna przy jasnych włosach.

  Dlatego też firma Palomar kilkanaście lat pracowała nad nowym laserem do depilacji, przy założeniach, że depilacja nowej generacji ma być skuteczna, bezbolesna, szybka, trwała, dla ludzi z całego świata tj. różnej karnacji skóry oraz ciemnych i jasnych włosach. Ostatecznie naukowcy stworzyli laser Palomar VectusTM, który zawiera nowe unikalne rozwiązania do depilacji.

  Laser Palomar VectusTM zawiera następujące innowacyjne rozwiązania, w porównaniu z laserem Light SheerTM:

  - SkintelTM Melanine ReaderTM– (z j. angielskiego: skin – skóra, tell- mówić) opatentowane urządzenie zwane czytnikiem melaniny, który zapewnia, indywidualnie dobrane dawki depilacji, analizując kolor skóry, pochodzenie etniczne i styl życia (np. czy pacjent jest obecnie opalony).

  Wyniki czytnika melaniny wprowadza się do komputera lasera VectusTM. W laserze tym energia lasera, aby była skuteczna i bezpieczna, dobierana jest biorąc pod uwagę aż cztery parametry:

  • gęstość włosów,
  • fototyp skóry wg odczytu melaniny Skintel,
  • średnicę (grubość) włosów,
  • kolor włosów.

  Dzięki powyższemu laser VectusTM, oprócz włosów ciemnych, usuwa także włosy jasne i rude! Dotychczas laser LightSheerTM trwale depilował tylko włosy ciemne…

  - Advanced Contact CoolingTM – stopka głowicy lasera VectusTM zbudowana jest szafirowego kryształu, który natychmiast po impulsie lasera chłodzi depilowaną powierzchnię skóry do 5 stopni Celsjusza. Dzięki dużej głowicy obszar jest dobrze schłodzony.

  - PhotonRecyclingSM– unikalny układ luster w głowicy lasera VectusTM, odbija wiązkę laserową i rozdziela ją na kilka strumieni, których łączna wartość jest bardzo wysoka i jednocześnie skuteczna. Zabieg jest mniej bolesny w porównaniu z depilacją laserem diodowycm LightSheerTM. Odbite promienie laserowe wnikają ponownie do włosa, co gwarantuje większą skuteczność i mniejszą bolesność.

  - szybka depilacja nawet dużych powierzchni np. męskie plecy – do 5 minut! Dlaczego? Laser posiada dwie końcówki, małą i dużą. Końcówka mała służy do depilacji małych powierzchni, np. bikini, wąsik; natomiast większą poleca się do depilacji ud, łydek, pleców itd…

  Ile zabiegów depilacji laserowej muszę wykonać i od czego to zależy?

  Cykl wzrostu włosów podzielony jest na trzy fazy:

  • anagen – faza aktywnego wzrostu
  • katagen – faza spoczynku
  • telogen – faza wypadania

  Laser działa tylko na włosy w aktywnej fazie wzrostu, których jest w zależności od okolicy od 20-30%. Dlatego zabiegi depilacji powtarza się kilka razy w odstępach co około 6 tygodni. W celu usunięcia włosów czarnych, grubych wystarczą 3-4 zabiegi. Włosy jasne, cienkie wymagają większej ilości zabiegów. Laser usuwa włosy na zawsze, usunięte włosy już nie odrastają.

  Owłosienie na twarzy u kobiet – włosy meszkowe mają zdolność do przekształcania się w nowe włosy, stąd depilację okolic twarzy należy powtarzać wielokrotnie.

  Oto filmik przedstawiający zabieg depilacji w naszej klinice.

   

  Zapraszamy na zabiegi depilacji laserowej laserem VectusTM do Kliniki Medesta w Elblągu.

  Depilacja laserem VectusTM to depilacja szybka, bezpieczna, skuteczna, (prawie) bezbolesna!

  Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Uwagi i sugestie w niej zawarte pozwalają nam ulepszyć i poprawić standardy naszych zabiegów, oraz poprawić jakość obsługi naszych klientów.

  Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

  ul. Legionów 8 lokal C 82-300 Elbląg


  Rejestracja:
  tel. +48 730 050 050, 730 730 353

  pracujemy: pon-pt.: godz. 8.30-18.00, 
  w czwartki: 8.30-19.00,
  pracujemy również w wybrane soboty

  do góry strony