rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

  PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  Laserowe usuwanie zmarszczek i blizn - laser frakcyjny CO2

  PROMOCJA na usuwanie blizn i zmarszczek laserem frakcyjnym CO2 tylko do końca roku!

  Nasza Klinka Medesta posiada jeden z najlepszych na rynku laserów frakcyjnych CO2 firmy Lutronic, który usuwa zmarszczki, poprawia kondycję skóry oraz bardzo skutecznie spłyca blizny potrądzikowe.

   

  Od dnia 14.10.2019 obowiązuje promocja na zabiegi laserem frakcyjnym CO2.

  Konsultacja dermatologiczna w cenie zabiegu.

  RODZAJ ZABIEGU I POWIERZCHNIA JEDEN ZABIEG (ZŁ) * PAKIET DWÓCH ZABIEGÓW (ZŁ)

  Twarz

  Twarz peeling laserowy (drugie przejście lasera w celu zintensyfikowania zabiegu)

  990

  300

  1690

  600

  Szyja 600 1000
  Dekolt 600 1000
  Twarz + szyja 1200 2000
  Twarz + szyja + dekolt 1500 2600

  * Promocja na wykupienie pakietu trwa do 31.12.2019.

  Wykorzystanie zakupionego pakietu do 30.04.2020.

  Według lekarzy z najbardziej znanych i renomowanych klinik medycyny estetycznej w Polsce jeden zabieg laserem ablacyjnym Co2 odpowiada 4-5 zabiegom laserem nieablacyjnym.

  Laser Co2 jest laserem ablacyjnym, czyli po zabiegu zostają mikro uszkodzenia naskórka w postaci drobnych strupków. Goją się one w ciągu kliku dni.

  Jeżeli myślisz o wygładzeniu zmarszczek i odmłodzeniu skóry i jest to Twój pierwszy zabieg, najpierw jest konsultacja z lekarzem dermatologiem, która jest wliczona w cenę zabiegu.

  Zastosowanie lasera frakcyjnego CO2

  • Wygładzanie zanikowych blizn po trądziku, blizn po urazach i oparzeniach
  • Wyrównanie drobnych i głębokich zmarszczek
  • Poprawa kondycji i napięcia wiotczejącej skóry
  • Wygładzanie zmarszczek wargi górnej
  • Usuwanie zmarszczek okolicy oczu, laserowy lifting powiek dla osób z wiotką i pomarszczoną skórą powiek
  • Ujędrnianie skóry szyi, dekoltu
  • Poprawa kolorytu skóry, usuwanie niektórych przebarwień posłonecznych - plam soczewicowatych oraz poszerzonych naczynek krwionośnych
  • Wyrównanie zrogowaciałego naskórka
  • Wygładzanie rozszerzonych porów
  • Redukcja rozstępów

  Działanie lasera frakcyjnego CO2

  Wiązka lasera wnika głęboko do skóry tworzy w niej mikro uszkodzenia. Wówczas skóra otrzymuje impuls: "Jestem uszkodzona i muszę się zregenerować". W ten sposób powstają nowe silne, sprężyste włókna kolagenowe, a stare zniszczone ulegają regeneracji i przebudowie. Dzięki temu skóra staje się bardziej napięta, jędrna, a zmarszczki i blizny potrądzikowe ulegają spłyceniu. Efekty zabiegu są długotrwałe.

  W trakcie zabiegu wykonujemy 2 przejścia laserowego odmładzania przez skórę zwanego resurfacingiem. Pierwsza część zabiegu to pobudzenie włókien kolagenowych do odnowy ( usuwanie głębokich zmarszczek i blizn). Drugie przejście wiązki laserowej to piling laserowy- wiązka lasera wnika płycej usuwając przebarwienia, rozszerzone pory i drobne zmarszczki. 

  • Zabiegi laserem frakcyjnym Mosaic eCO2 firmy Lutronic,  posiada certyfikaty bezpieczeństwa i skuteczności CE i FDA. Właściwości tego lasera pozwalają na wykonywanie łagodnego, średniego jak i głębokiego „resurfacingu” w sposób skuteczny i bezpieczny, a czas leczenia jest skrócony do kilku dni w porównaniu do laserów chińskich i innych laserów CO2 starego typu.

  Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Uwagi i sugestie w niej zawarte pozwalają nam ulepszyć i poprawić standardy naszych zabiegów, oraz poprawić jakość obsługi naszych klientów.

  do góry strony