Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl Facebook Youtube Wyszukiwarka

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

Laserowe usuwanie zmarszczek i blizn - laser frakcyjny CO2

Laserowe usuwanie zmarszczek i blizn - laser frakcyjny CO2

Nasza Klinka Medesta posiada jeden z najlepszych na rynku laserów frakcyjnych CO2 firmy Lutronic, który usuwa zmarszczki, poprawia kondycję skóry oraz bardzo skutecznie spłyca blizny potrądzikowe.

Laserowe usuwanie zmarszczek i blizn - laser frakcyjny CO2

 

 

Konsultacja dermatologiczna w cenie zabiegu

Według lekarzy z najbardziej znanych i renomowanych klinik medycyny estetycznej w Polsce jeden zabieg laserem ablacyjnym Co2 odpowiada 4-5 zabiegom laserem nieablacyjnym.

Laser Co2 jest laserem ablacyjnym, czyli po zabiegu zostają mikro uszkodzenia naskórka w postaci drobnych strupków. Goją się one w ciągu kilku dni.

Jeżeli myślisz o wygładzeniu zmarszczek i odmłodzeniu skóry i jest to Twój pierwszy zabieg, najpierw jest konsultacja z lekarzem dermatologiem, która jest wliczona w cenę zabiegu.

sprawdź terminy do lekarza dermatologasprawdź terminy do lekarza dermatologa

Zastosowanie lasera frakcyjnego CO2

 • Wygładzanie zanikowych blizn po trądziku, blizn po urazach i oparzeniach
 • Wyrównanie drobnych i głębokich zmarszczek
 • Poprawa kondycji i napięcia wiotczejącej skóry
 • Wygładzanie zmarszczek wargi górnej
 • Usuwanie zmarszczek okolicy oczu, laserowy lifting powiek dla osób z wiotką i pomarszczoną skórą powiek
 • Ujędrnianie skóry szyi, dekoltu
 • Poprawa kolorytu skóry, usuwanie niektórych przebarwień posłonecznych - plam soczewicowatych oraz poszerzonych naczynek krwionośnych
 • Wyrównanie zrogowaciałego naskórka
 • Wygładzanie rozszerzonych porów
 • Redukcja rozstępów

Działanie lasera frakcyjnego CO2

Wiązka lasera wnika głęboko do skóry tworzy w niej mikro uszkodzenia. Wówczas skóra otrzymuje impuls: "Jestem uszkodzona i muszę się zregenerować". W ten sposób powstają nowe silne, sprężyste włókna kolagenowe, a stare zniszczone ulegają regeneracji i przebudowie. Dzięki temu skóra staje się bardziej napięta, jędrna, a zmarszczki i blizny potrądzikowe ulegają spłyceniu. Efekty zabiegu są długotrwałe.

W trakcie zabiegu wykonujemy 2 przejścia laserowego odmładzania przez skórę zwanego resurfacingiem. Pierwsza część zabiegu to pobudzenie włókien kolagenowych do odnowy ( usuwanie głębokich zmarszczek i blizn). Drugie przejście wiązki laserowej to piling laserowy- wiązka lasera wnika płycej usuwając przebarwienia, rozszerzone pory i drobne zmarszczki. 

Zabiegi laserem frakcyjnym Mosaic eCO2 firmy Lutronic, posiada certyfikaty bezpieczeństwa i skuteczności CE i FDA. Właściwości tego lasera pozwalają na wykonywanie łagodnego, średniego jak i głębokiego „resurfacingu” w sposób skuteczny i bezpieczny, a czas leczenia jest skrócony do kilku dni w porównaniu do laserów chińskich i innych laserów CO2 starego typu.

Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Uwagi i sugestie w niej zawarte pozwalają nam ulepszyć i poprawić standardy naszych zabiegów, oraz poprawić jakość obsługi naszych klientów.

do góry strony
  PODSTRONY AKTUALNOŚCI