Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl Facebook Youtube Wyszukiwarka

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

Badanie znamion barwnikowych - dermatoskopia

Badanie znamion barwnikowych - dermatoskopia

Dermoskopia, dermatoskopia czy fachowo powierzchowna mikroskopia to nieinwazyjna metoda badania znamion barwnikowych i innych zmian, narośli na skórze za pomocą specjalnego urządzenia zwanego dermatoskopem. Badanie dermoskopowe w rękach doświadczonego lekarza dermatologa i chirurga onkologicznego ułatwia ustalić czy zmiana na skórze jest łagodna czy złośliwa.

Dermatoskop to urządzenie przypominające mały mikroskop lub lupę ze zintegrowanym źródłem światła, który pozwala na uzyskanie powiększenia znamienia na skórze od 10-20 razy.

Za pomocą dermoskopii oceniamy skórę bez interwencji chirurgicznej, czyli pobierania wycinków i nacinania skóry. Dermatoskop pomaga rozpoznawać nie tylko cech znamion barwnikowych, ale również pozwala diagnozować:

  • raki skóry, czerniak złośliwy
  • włókniaki twarde i miękkie
  • brodawki łojotokowe, zwane starczymi
  • krwiaki
  • choroby paznokci
  • brodawki wirusowe, czyli mówiąc potocznie, kurzajki

Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Uwagi i sugestie w niej zawarte pozwalają nam ulepszyć i poprawić standardy naszych zabiegów, oraz poprawić jakość obsługi naszych klientów.

Dermatologia i Medycyna Estetyczna
Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Legionów 8 lokal C 82-300 Elbląg

Rejestracja
tel. +48 730 730 353
tel. +48 730 050 050

Pracujemy: poniedziałek - piątek w godzinach 8.30 - 18.00, w czwartki: 8.30 - 19.00, pracujemy również w wybrane soboty.

Rejestracja QR kodem

do góry strony
    PODSTRONY AKTUALNOŚCI