Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl Facebook Youtube Wyszukiwarka

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

O nas

O nas

Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna to nowoczesna klinika otwarta w 2014 roku w Elblągu jako kontynuacja i kamień milowy w rozwoju działalności Michała i Danuty Dąbrowskich. Dr n.med. Danuta Dąbrowska prowadzi swój gabinet dermatologii i medycyny estetycznej od 2006. Od czerwca 2014 wraz ze swoim mężem Michałem Dąbrowskim i zespołem lekarzy specjalistów rozszerzyła zakres usług medycznych zakładając nową firmę o nazwie Medesta.

Nazwa firmy pochodzi od słów med-medycyna i esta-estetyka. Klinika bowiem prowadzi usługi medyczne i estetyczne. Niektórzy nazywają nas Modesta, ale zdecydowanie mamy więcej wspólnego z medycyna niż z modą. Z drugiej strony medycyna estetyczna staje się aktualnie coraz bardziej popularna i modna. Poniżej zdjęcia naszego zespołu, więcej informacji o każdym znajduje się TUTAJ

Dr N. Med. Danuta DąbrowskaMgr Farmacji Michał DąbrowskiDominika MurawskaMedesta Dermatologia i Medycyna EstetycznaEwa Szumska - MytychMariusz DoroszkiewiczKatarzyna Przekazińska - BoagerUrszula Brzezicka - CiachCezary GwiazdowskiAnna SulkowskaKrzysztof MiteraPrzemysław BabrajDominika PanekPiotr OlejniczakKrystyna SznajderKamila DemskaAdriana KostrzewskaJoanna Kinder-NetelMedesta Dermatologia i Medycyna EstetycznaAleksandra HulMedesta Dermatologia i Medycyna EstetycznaMedesta Dermatologia i Medycyna EstetycznaMarta Wilczewska

Więcej informacji o każdym, znajduje się TUTAJ

Dermatologia, chirurgia, medycyna estetyczna

W Klinice Medesta oferujemy szeroką gamę zabiegów, które pozwolą zachować zdrową, zadbaną skórę i dobre samopoczucie na długo. Zespół lekarzy dermatologów, chirurgów zajmuje się medycyną estetyczną w tym usuwaniem zmarszczek za pomocą wielu nowoczesnych metod. Dermatolodzy Medesty leczą problemy skóry, włosów i paznokci. Chirurdzy usuwają żylaki i pajączki na nogach oraz wykonują wiele zabiegów chirurgii estetycznej.

Medesta to przestronna klinika, w której lekarze dermatolodzy w wyznaczonych do tego gabinetach leczą prywatnych pacjentów dermatologicznych, a lekarze medycyny estetycznej i chirurdzy w drugiej części kliniki przeprowadzają zabiegi chirurgiczne oraz odmładzające i poprawiające kondycję skóry w atmosferze spokoju i relaksacyjnej muzyki.

Dużym atutem Medesty oprócz wykwalifikowanej kadry lekarzy jest lokalizacja w eleganckiej dzielnicy miasta, dyskrecja i obecność miejsc parkingowych pod samym wejściem do gabinetu, który mieści się na parterze w nowym, pięknym apartamentowcu przy ul. Legionów 8/C w Elblągu.

Kompleksowe podejście do pacjenta

Prawidłowe „odmładzanie” i opóźnianie procesów starzenia skóry polega na opracowaniu przez doświadczonego lekarza indywidualnego tzw. "programu antiaging ", w którym stosuje się różne, uzupełniające się działaniem zabiegi medycyny estetycznej.

Zapraszamy do naszej Kliniki oraz do skorzystania z wygodnej rejestracji internetowej TUTAJ

Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska jest administratorem danych osobowych wykorzystywanych do udzielania świadczeń zdrowotnych (diagnostyka, profilaktyka, terapia, prowadzenie i przechowywanie dokumentacji medycznej).

Przestrzegamy rozporządzenia RODO - regulacja dotycząca ochrony danych osobowych czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dokładnych informacji można zasięgnąć u Inspektora Danych Osobowych Kamili Demskiej, w Recepcji Kliniki Medesta.

Dermatologia i Medycyna Estetyczna
Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Legionów 8 lokal C 82-300 Elbląg

Rejestracja
tel. +48 730 730 353
tel. +48 730 050 050

Pracujemy: poniedziałek - piątek w godzinach 8.30 - 18.00, w czwartki: 8.30 - 19.00, pracujemy również w wybrane soboty.

Rejestracja QR kodem

do góry strony
    PODSTRONY AKTUALNOŚCI