Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl Facebook Youtube Wyszukiwarka

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

Usuwanie naczynek i pajączków na twarzy i nogach

Usuwanie naczynek i pajączków na twarzy i nogach

Jako jedyni w naszym województwie w klinice Medesta laserowe zamykanie naczynek na twarzy i nogach przeprowadzamy za pomocą najlepszego w swoje klasie lasera Cutera Excel V.

Jest to urządzenie, które dzięki opatentowanej przez Amerykanów końcówce chłodzącej sprawia, że zabiegi są bardzo skuteczne i niebolesne tak jak było dotychczas. Laser zawiera w sobie 2 długości fali- czyli oznacza to, że w urządzeniu są jednocześnie 2 lasery - pierwszy do wszelkiego rodzaju naczynek na twarzy, a drugi do żyłek na nogach.

Kłopotliwa skóra naczynkowa, pokryta siecią naczynek krwionośnych jest problemem wielu osób. Kruchość naczyń i ich pękanie może być wynikiem uwarunkowań genetycznych, zaburzeń hormonalnych i krążeniowych, nadciśnienia tętniczego oraz nadmiernej wrażliwości na działanie czynników zewnętrznych. Aby skóra stała się gładka i zdrowa w gabinetach Medesty wykonujemy profesjonalne zabiegi laserowego zamykania naczynek laserem Excel V Cutera, które dają skuteczny i trwały efekt, zarówno kosmetyczny jak i leczniczy.


Istotą działania stosowanego przez nas lasera jest zjawisko fototermolizy selektywnej. Wiązka lasera o określonej długości fali pochłaniana jest przez barwnik krwi tj. hemoglobinę, a następnie zamieniana na ciepło, które powoduje obkurczenie i trwałe zamknięcie naczynia. Zamknięte naczynie ulega resorpcji, czyli naturalnemu wchłonięciu przez organizm i po pewnym czasie znika. Po zabiegu w miejscu naświetlania może wystąpić zaczerwienienie, niewielkie zasinienie, strupek lub obrzęk skóry, które ustępuje w ciągu kilku godzin lub po kilku dniach.

Laserowe usuwanie naczynek jest to bezpieczny, szybki i bezbolesny zabieg

Do zamknięcia pojedynczych, drobnych naczynek starcza 1 zabieg, jednak przy większych zmianach zazwyczaj potrzeba 2-5 zabiegów w odstępach 4-6 tygodniowych.

Kompleksowe zamykanie pajączków na nogach zawdzięczamy połączeniu piankowania czyli skleroterapii żylaków pod kontrolą USG oraz lasera Neodymowo-yagowego Cutera Excel V.

Dermatologia i Medycyna Estetyczna
Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Legionów 8 lokal C 82-300 Elbląg

Rejestracja
tel. +48 730 730 353
tel. +48 730 050 050

Pracujemy: poniedziałek - piątek w godzinach 8.30 - 18.00, w czwartki: 8.30 - 19.00, pracujemy również w wybrane soboty.

Rejestracja QR kodem

do góry strony
    PODSTRONY AKTUALNOŚCI