Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl Facebook Youtube Wyszukiwarka

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej Vectus i Light Sheer

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej Vectus i Light Sheer

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej

  1. Na 6 miesięcy przed zabiegiem należy zakończyć kurację doustną retinoidami (np. Izotek, Roaccutane).
  2. Na 1-2 miesiące przed zabiegiem należy zaprzestać mechanicznego wyrywania włosów (wosk, pęseta, depilator). Dozwolone jest golenie włosów i stosowanie kremów i pianek do golenia.
  3. Na około 4 tygodnie przed depilacją nie można stosować maści, kremów z zawartością retinoidów np. Isotrexin, Differin, Retin A, Zorac oraz z wit. C i kwasów owocowych w miejscu zabiegu.
  4. 1-2 tygodnie przed epilacją należy odstawić leki, kremy i zioła światłouczulające np. dziurawiec, nagietek, herbata typu Figura.
  5. 1 tydzień przed zabiegiem, w miejscu depilacji nie należy stosować peelingów i innych preparatów złuszczających naskórek oraz kremów depilujących.
  6. W przypadku skóry suchej, podrażnionej zalecane jest stosowanie preparatów nawilżających do dnia poprzedzającego zabieg.
  7. 1 dzień przed zabiegiem należy dokładnie ogolić miejsce depilowane. Przed pierwszym zabiegiem zalecane jest pozostawienie małej powierzchni (maks.3 cm2) z nieogolonym włosem w celu określenia barwy i grubości włosa.
  8. Bezpośrednio przed zabiegiem skóra musi być czysta, ogolona i niczym nie posmarowana. U osób o niskim progu bólu i dużej wrażliwości zalecane jest znieczulenie powierzchowne obszaru depilacyjnego specjalnym kremem znieczulającym EMLA (dostępny w aptece, na receptę) na minimum 1 godzinę przed zabiegiem.

zarezerwuj wizytęzarezerwuj wizytę

W przypadku depilacji laserem LightSheer każdy zabieg depilacji laserowej poprzedzony jest konsultacją z lekarzem dermatologiem, który wyklucza wszelkie przeciwskazania do zabiegu, określa fototyp skóry i przeprowadza próbę laserową w celu doboru odpowiednich parametrów zabiegowych.

W przypadku depilacji laserem Palomar Vectus urządzenie Skintel czyli czytnik melaniny, określa poziom melaniny w skórze i na podstawie między innymi tego parametru operator ustawia dawki lasera uwzględniając kolor skóry, kolor włosów, grubość włosa, gęstość włosa.

Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Uwagi i sugestie w niej zawarte pozwalają nam ulepszyć i poprawić standardy naszych zabiegów, oraz poprawić jakość obsługi naszych klientów.

Dermatologia i Medycyna Estetyczna
Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Legionów 8 lokal C 82-300 Elbląg

Rejestracja
tel. +48 730 730 353
tel. +48 730 050 050

Pracujemy: poniedziałek - piątek w godzinach 8.30 - 18.00, w czwartki: 8.30 - 19.00, pracujemy również w wybrane soboty.

Rejestracja QR kodem

do góry strony
    PODSTRONY AKTUALNOŚCI