Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl Facebook Youtube Wyszukiwarka

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

Depilacja laserowa laser diodowy Light Sheer

Depilacja laserowa laser diodowy Light Sheer

Nadmierne i patologiczne owłosienie stanowi odwieczny problem estetyczny u wielu kobiet i mężczyzn, w związku z czym klinika Medesta oferuje swoim Pacjentom zabiegi depilacji laserowej laserem diodowym Light Sheer, które wykonywane są przez doświadczony i odpowiednio przeszkolony personel. Jest to metoda, która umożliwia pozbycie się skutecznie, łatwo i bezpiecznie niechcianych włosków raz na zawsze.

Posiadany przez nas laser diodowy Light Sheer amerykańskiej firmy Lumenis jest najnowocześniejszym na rynku urządzeniem do usuwania zbędnego owłosienia. Posiada honorowany na całym świecie certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydawany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków oraz certyfikat CE.

Istotą działania lasera na mieszek włosowy jest zjawisko selektywnej fototermolizy. Światło lasera pochłaniane jest wybiórczo przez struktury mieszka włosowego zawierającego melaninę, zamieniane jest na ciepło, które niszczy elementy włosa odpowiedzialnego za jego wzrost, powodując trwałą utratę włosa i destrukcję mieszka. Pojedynczy impuls promieniowania laserowego w ułamku sekundy nagrzewa mieszki włosowe do wysokiej temperatury, nie wpływając niekorzystnie na sąsiadującą tkankę.

To zjawisko jest najskuteczniejsze dla włosów znajdujących się w fazie wzrostu czyli dla włosów, które występują na powierzchni skóry. Niestety światło lasera nie niszczy włosów, które są w fazie spoczynku i uśpienia dlatego, aby uzyskać trwały efekt, potrzeba zwykle 3-10 zabiegów wykonywanych w odstępach 4-12 tygodniowych w zależności od miejsca depilacji.

zarezerwuj wizytęzarezerwuj wizytę

Przy każdy zabiegu pozbywamy się około 20%-30% , a po całej serii zabiegów 90% włosów pod warunkiem, że są to włosy ciemne i grube. Niestety znikomy efekt zabiegu uzyskujemy przy włosach jasnych, siwych i rudych, ponieważ zawierają one zbyt małą ilość barwnika. Reszta włosów może odrastać w ciągu życia ( np. w czasie ciąży, przyjmowania leków hormonalnych, w okresie przekwitania), ale ich ilość jest niewielka i z reguły są to włosy delikatne i jaśniejsze.

Depilacja laserowa jest metodą trwałą, bezinwazyjną i bezpieczną, gdyż fala emitowana przez laser wnika na 2mm pod skórę czyli działa powierzchniowo nie wpływając na funkcję organizmu.

Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Uwagi i sugestie w niej zawarte pozwalają nam ulepszyć i poprawić standardy naszych zabiegów, oraz poprawić jakość obsługi naszych klientów.

Dermatologia i Medycyna Estetyczna
Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Legionów 8 lokal C 82-300 Elbląg

Rejestracja
tel. +48 730 730 353
tel. +48 730 050 050

Pracujemy: poniedziałek - piątek w godzinach 8.30 - 18.00, w czwartki: 8.30 - 19.00, pracujemy również w wybrane soboty.

Rejestracja QR kodem

do góry strony
    PODSTRONY AKTUALNOŚCI