Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

  PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  Zabiegi odmładzające

  Medycyna estetyczna proponuje obecnie szeroką grupę zabiegów gwarantujących odmłodzenie skóry i poprawiających jej kondycję. Oto niektóre z nich wykonywane w Klinice Medesta:

  1. Osocze Angel System - płytki krwi i osocze są źródłem czynników wzrostu dla wielu komórek i procesów w organizmie człowieka. Dają impuls do procesów naprawczych. Kiedy skaleczymy skórę z rany wypływa żółty płyn to jest właśnie osocze, czyli plasma. Ma ona za zadanie jak najszybciej zagoić uszkodzoną tkankę. Inaczej mówiąc płytki krwi są komórkami biorącymi udział w skomplikowanych procesach naprawy i regeneracji tkanek. W medycynie estetycznej powodują: poprawę elastyczności, gęstości, napięcia skóry, wygładzenie zmarszczek, przyspieszenie gojenia ran, stymulację włosów do odrostu.
  2. Nici liftingujące PDO - implantacja nici z haczykami lub stożkami to metoda polegająca na bezinwazyjnym unoszeniu wiotczejących policzków, opadających kącików ust i marszczącej się skóry szyi i dekoltu.
  3. Linerase to atelokolagen, czyli odpowiednio oczyszczony i przygotowany w procesach biotechnologicznych nowoczesny kolagen, przeznaczony do stymulacji skóry do procesów regeneracji i odbudowy tkanek. Podawanie go do skóry bardzo cienką igiełką powoduje, że uzupełnia on niedobory utraconego z wiekiem własnego kolagenu oraz stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych na bazie wstrzykniętego preparatu Linerase.
  4. Ellanse - podwójny efekt w czasie jednego zabiegu: wygładzanie zmarszczek i ujędrnianie skóry. Od lipca 2020 w promocji!

  Pierwszorazowy zabieg medycyny estetycznej w Klinice Medesta jest poprzedzony bezpłatną konsultacją z lekarzem dermatologiem. Koszt konsultacji jest w cenie zabiegu.

  Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

  ul. Legionów 8 lokal C 82-300 Elbląg


  Rejestracja:
  tel. +48 730 050 050, 730 730 353

  pracujemy: pon-pt.: godz. 8.30-18.00, 
  w czwartki: 8.30-19.00,
  pracujemy również w wybrane soboty

  do góry strony