Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl Facebook Youtube Wyszukiwarka

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

Zabiegi odmładzające

Zabiegi odmładzające

Medycyna estetyczna proponuje obecnie szeroką grupę zabiegów gwarantujących odmłodzenie skóry poprawiających jej wygląd i kondycję. Większość najnowszych dostępnych na całym świecie jest wykonywane w Klinice Medesta:

  1. Osocze Angel System - płytki krwi i osocze są źródłem czynników wzrostu dla wielu komórek i procesów w organizmie człowieka. Dają impuls do procesów naprawczych. Kiedy skaleczymy skórę z rany wypływa żółty płyn to jest właśnie osocze, czyli plasma. Ma ona za zadanie jak najszybciej zagoić uszkodzoną tkankę. Inaczej mówiąc płytki krwi są komórkami biorącymi udział w skomplikowanych procesach naprawy i regeneracji tkanek. W medycynie estetycznej powodują: poprawę elastyczności, gęstości, napięcia skóry, wygładzenie zmarszczek, przyspieszenie gojenia ran, stymulację włosów do odrostu.
  2. Kwas hialuronowy - stosowany do usuwania zmarszczek i drobnych bruzd, np. opadających kącików ust, pogłębiających się bruzd wokół nosa i ust. Znakomity do modelowania owalu twarzy (wolumetria twarzy) i wypełnianiu doliny łez – unoszenia zapadniętych policzków, złagodzenia konturów twarzy, korekty asymetrii twarzy.
  3. Zabiegi laserowe - w Klinice Medesta wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię laserową. Skuteczną i bezpieczną do korekty niedoskonałości wyglądu pod okiem specjalisty lekarza dermatologa estetycznego. Stosujemy Lasery: Cutera Excel V+, Helios III, Laser Frakcyjny CO2, Palomar Emerge, Genesis. Więcej znajdziesz TUTAJ
  4. Nici liftingujące PDO - implantacja nici z haczykami lub stożkami to metoda polegająca na bezinwazyjnym unoszeniu wiotczejących policzków, opadających kącików ust i marszczącej się skóry szyi i dekoltu.
  5. Linerase to atelokolagen, czyli odpowiednio oczyszczony i przygotowany w procesach biotechnologicznych nowoczesny kolagen, przeznaczony do stymulacji skóry do procesów regeneracji i odbudowy tkanek. Podawanie go do skóry bardzo cienką igiełką powoduje, że uzupełnia on niedobory utraconego z wiekiem własnego kolagenu oraz stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych na bazie wstrzykniętego preparatu Linerase.
  6. Toksyna botulinowa - Usuwanie zmarszczek mimicznych to najczęściej wykonywany zabieg medycyny estetycznej w Stanach Zjednoczonych. Jest to najbardziej spektakularna i zarazem bezpieczna metoda wygładzania skóry i pozbycia się zmarszczek mimicznych twarzy.

Pierwszorazowy zabieg medycyny estetycznej w Klinice Medesta jest poprzedzony konsultacją z lekarzem dermatologiem, której koszt (150 zł) jest odjęty od ceny zabiegu.

Cennik znajduje się TUTAJ

sprawdź terminy do lekarza dermatologasprawdź terminy do lekarza dermatologa

do góry strony
    PODSTRONY AKTUALNOŚCI