Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl Facebook Youtube Wyszukiwarka

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

Nucleofill Rewitalizacja i biostymulacja skóry

Nucleofill Rewitalizacja i biostymulacja skóry

Rewitalizacja i biostymulacja skóry za pomocą polinukleotydów Nucleofill Medium i Strong

Nucleofill to preparat pomagający zwalczać procesy starzenia związane m.in. z wiekiem i wpływem słońca. Nucleofill wykazuje potrójne działanie poprzez:

  1. Lifting skóry dzięki stymulacji do produkcji kolagenu i poprawę napięcia skóry
  2. Nawilżanie skóry – polinukleotydy zatrzymują wodę w skórze
  3. Działa antyoksydacyjnie – wymiata wolne rodniki

Jedną z ważniejszych przyczyn starzenia się skóry człowieka, obok predyspozycji genetycznych, są czynniki środowiskowe takie jak: ultrafiolet UV, papierosy, używki, stres, zanieczyszczone powietrze, zła dieta, niezdrowy styl życia i inne.

Wpływ tych czynników kumuluje się i wywołuje wiotkość skóry, zmarszczki, odwodnienie skóry, zmiany pigmentacyjne - przebarwienia.

Podczas odmładzania uwzględniamy znaczenie stosowania antyoksydantów i cząsteczek odpowiedzialnych za nawilżenie skóry oraz stymulujemy fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych. Z tego punktu widzenia stosowanie iniekcji Nucleofillu wydaje się doskonałą metoda rewitalizacji.

Pomimo ogromnej liczby metod stosowanych w kosmetologii i medycynie estetycznej naukowcy nadal poszukują idealnych zabiegów by utrzymać w doskonałej kondycji naszą twarz, odmłodzić ją i spowolnić procesy starzenia. Polinukleotydy to małe fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA występujące w jądrach komórkowych. Budowa chemiczna DNA i RNA jest podobna w wielu organizmach żywych. Podawane nukleotydy pod nazwą Nucleofill jest biokompatybilny z naszymi tkankami podobnie jak kwas hialuronowy wstrzykiwany do skóry lub kolana. Polinukleotydy są w medycynie regeneracyjnej znane od wielu lat. W ortopedii stosowane są do poprawy gojenia po zabiegach operacyjnych oraz zamiennie z kwasem hialuronowym podawane są m.in. w stanach zwyrodnieniowych stawów. Z licznych badań naukowych wynika, że poddane terapii polinukleotydami tkanki wykazują szybszą i lepszą regenerację komórek. Podawany Nucleofill do skóry właściwej poprawia jej elastyczność poprzez stymulację procesów tworzenia włókien kolagenu i elastyny. Polinukleotydy wiążą duże ilości wody. Wykazują silne działanie regenerujące skórę, usuwają wolne rodniki, które niszczą komórki.

Zabieg przypomina głęboką mezoterapię i wykonuje się go na jak największe powierzchnie skóry tak aby pobudzić je do regeneracji. Zwykle 1 ampułka podawana jest na twarz lub na szyję i dekolt. Zaleca się omijać powieki ze względu na możliwe obrzęki spowodowane właściwościami higroskopijnymi.

Zabieg trwa około 30 minut. Dla osób wrażliwych zalecamy znieczulenie przed zabiegiem za pomocą kremu.

Zrób coś dobrego dla swojej skóry i umów się na bezpłatną konsultację z lekarzem dermatologiem do zabiegu Nucleofill.

Sprawdź nasze ceny!

do góry strony
    PODSTRONY AKTUALNOŚCI