Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl Facebook Youtube Wyszukiwarka

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

Ellanse zabieg odmładzający

Ellanse zabieg odmładzający

Ellanse zabieg odmładzający podwójny efekt!

Nowość w Klinice Medesta!

Od 20 lipca 2020 wykonujemy zabieg z użyciem nowego wypełniacza zmarszczek Ellanse, który w sposób unikatowy stymuluje skórę do produkcji włókien kolagenowych, co zwiększa sprężystość i jędrność skóry.

Włókna kolagenowe w skórze możemy porównać do stelaża w namiocie. Kiedy rusztowanie namiotu jest dobrze rozstawione materiał będzie napięty, kiedy stelaż ulegnie uszkodzeniu płachta namiotu zapada się i obwisa. Podobnie dzieje się ze skórą ludzką, która ulega zwiotczeniu i obwisaniu na skutek braku rusztowania z włókien kolagenowych. Preparat Ellanse jest stelażem, który pobudza fibroblasty do odbudowy nowego kolagenu. Napina skórę twarzy poprawiając jej wygląd i jędrność. Może też być stosowany na inne części ciała.

Zabieg polega na podaniu cieniutką igłą preparatu zawierającego polikaprolakton, który podobnie jak kwas hialuronowy unosi skórę, wygładza zmarszczki. Polikaprolakton jest biodegradowalnym polimerem, który z czasem ulega rozpadowi na wodę i dwutlenek węgla.

Po zabiegu Ellanse po około 3 miesiącach po zabiegu widoczna jest zwiększona sprężystość skóry oraz efekt wypełnienia zmarszczek.

Zabieg jest mało inwazyjny, trwa około 30 minut. Regeneracja po wizycie jest podobna jak po kwasie hialuronowym. Może pojawić się niewielki obrzęk, czasem zasinienie, które ustępują po kilku dniach. Większość pacjentów bezpośrednio po zabiegu wraca do pracy i codziennych obowiązków.

Efekty zabiegu utrzymują się do 1-2 lat w zależności od rodzaju Ellanse S lub M.

  • Ellanse S - 1 rok
  • Ellanse M - 2 lata

Najlepsze okolice do podawania Ellanse to:

  • policzki,
  • bruzdy nosowargowe,
  • kąt żuchwy,
  • bruzdy marionetki.

Zapraszamy do skorzystania z promocji ponad 20% na zabieg!

Ellanse zabieg odmładzającyEllanse MedestaEllanse zabieg odmładzający

Zabieg Ellanse jest wykonywany przez dr n. med. Danutę Dąbrowską specjalistę dermatologa i lekarza medycyny estetycznej.

Wszystkie zabiegi medycyny estetycznej (od 500 zł) w Klinice Medesta są poprzedzone konsultacją lekarską, której koszt jest w cenie zabiegu. 

do góry strony
    PODSTRONY AKTUALNOŚCI