Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl Facebook Youtube Wyszukiwarka

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

Radiesse hydroksyapatyt wapnia

Radiesse hydroksyapatyt wapnia

Podany pod skórę hydroksyapatyt wapnia stymuluje fibroblasty (komórki) do produkcji kolagenu, który jest naturalnym rusztowaniem naszej skóry. Z wiekiem wlókna kolagenowe zanikają i rozfragmentowują się. Wówczas nasza skóra traci podparcie i marszczy się.

Preparat Radiesse otrzymał Perłę Dermatologii 2019 w kategorii „Dermostymulacja”. Doceniony, bezpieczny i powszechnie stosowany w Klinice Medesta.

Jakie zmarszczki usuwamy za pomocą hydroksyapatytu wapnia?

Za pomoca Radiesse najczęściej likwidujemy pogłębiające się bruzdy nosowo-wargowe, opadające kąciki ust, zmarszczki palacza, zapadnięte i marszczące się policzki, modelujemy owal twarzy. Dzięki zabiegowi z zastosowaniem hydroksyapatytu wapnia wykonujemy volumetrię i bezoperacyjny lifting twarzy.

Jak przebiega zabieg?

Podanie hydroksyapatytu wapnia polega na wprowadzeniu pod zmarszczkę preparatu za pomocą cienkiej igiełki lub kaniuli. Wówczas skóra unosi się do góry, a zmarszczka wygładza sie. Zabieg nie jest bardzo bolesny, a dla osób wrażliwych można zastosować znieczulenie. Natychmiastowy efekt wypełnienia zmarszczek zawdzięczamy żelowemu nośnikowi, który jest składnikiem Radiesse, a który wchłania się po kilku miesiącach. Natomiast hydroksyapatyt wapnia pozostaje w skórze stymuluje ją do produkcji kolagenu.

Dermatologia i Medycyna Estetyczna
Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

ul. Legionów 8 lokal C 82-300 Elbląg

Rejestracja
tel. +48 730 730 353
tel. +48 730 050 050

Pracujemy: poniedziałek - piątek w godzinach 8.30 - 18.00, w czwartki: 8.30 - 19.00, pracujemy również w wybrane soboty.

Rejestracja QR kodem

do góry strony
    PODSTRONY AKTUALNOŚCI