Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl Facebook Youtube Wyszukiwarka

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

Wolumetria twarzy

Wolumetria twarzy

Zabieg polegający na podaniu kwasu hialuronowego w obrębie policzków w celu zaznaczenia kości jarzmowych, nadania objętości zapadającym się policzkom, podniesieniu wiotczejącej skóry w dolnej części twarzy, szczególnie przy ustach.

 

Wolumetria twarzyWolumetria poprawia wygląd okolicy „doliny łez”, która z wiekiem zapada się i uwidacznia zagłębienia pod oczami, nadając twarzy zmęczony wyraz. W języku medycznym wypełnianie "doliny łez" poprzez podanie kwasu hialuronowego tworzy podporę w okolicy oka. Płaski i zapadnięty policzek nabiera łagodnych młodzieńczych krągłości, jakie widzimy u dzieci i młodzieży. Osoby z dużymi policzkami i wydatnymi kośćmi jarzmowymi potrzebują bardziej zastosowania nici hialuronowych niż wolumetrii. Niestety obserwujemy czasem zbyt obfite podanie kwasu hialuronowego w okolicy policzków (m.in. u niektórych aktorek). Przesadzona wolumetria powoduje, że podczas uśmiechu policzki wydają się zbyt duże i „podchodzą” blisko oczu. W gabinetach Medesta cenimy sobie naturalność i wyznajemy maksymę: „lepiej mniej, niż za dużo”.

Zabieg wolumetrii, podobnie jak nici hialuronowe, wyraźnie odmładza i poprawia rysy twarzy, pozwalając zachować naturalny wygląd. Dodatkową korzyścią zabiegu jest zmniejszenie „worków” i cieni pod oczami.

Największą zaletą jest mała inwazyjność zabiegu i możliwość powrotu do codziennych zajęć nawet tego samego dnia. Będziesz wyglądać pogodnie i dużo młodziej!

Patrycja Lubik / Patrycja 2017-10-25

Opinia do zabiegu: Wolumetria twarzy

Patrzyłam na swoja twarz w lustrze i widziałam wiele niedoskonałości. Wówczas dr Dąbrowska doradziła mi zabieg wolumetrii. Jestem zadowolona z efektu, koleżanki mówią, że odmłodniałam. Gorąco polecam!

Natalia Pieńkowska / Nati 2017-10-25

Opinia do zabiegu: Wolumetria twarzy

Po zabiegu wyglądam świetnie! Promienny wygląd, skóra napięta, odmłodzona, tak jak chciałam. Świetny zabieg, a dr Hajer bardzo delikatna, nie bolało. POLECAM!!!

Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Uwagi i sugestie w niej zawarte pozwalają nam ulepszyć i poprawić standardy naszych zabiegów, oraz poprawić jakość obsługi naszych klientów.

Dermatologia i Medycyna Estetyczna
Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

ul. Legionów 8 lokal C 82-300 Elbląg

Rejestracja
tel. +48 730 730 353
tel. +48 730 050 050

Pracujemy: poniedziałek - piątek w godzinach 8.30 - 18.00, w czwartki: 8.30 - 19.00, pracujemy również w wybrane soboty.

Rejestracja QR kodem

do góry strony
    PODSTRONY AKTUALNOŚCI