Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl Facebook Youtube Wyszukiwarka

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

Przebieg i postępowanie po zabiegach

Przebieg i postępowanie po zabiegach

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego jest mało inwazyjny i bezpieczny. Trwa około 20 - 30 minut i polega na umiejętnym rozprowadzeniu w odpowiednich miejscach skóry lub tkanki podskórnej kwasu hialuronowego o konsystencji żelu. 

Zabieg nie jest bolesny, jeśli zastosujemy wcześniej w gabinecie odpowiedni krem znieczulający lub skorzystamy z zastrzyku znieczulającego.

Dzięki kaniulom wyjątkowo sporadycznie zdarzają się efekty uboczne. Po zabiegu może pojawić się lekkie zaczerwienienie, obrzęk lub zasinienie, która zanika po kilku dniach i nie wymaga leczenia. Stosowanie preparatów tj. Lioton 1000, Auriderm XO i chłodnych okładów przyspieszy proces wchłaniania obrzęków. Zwykle bezpośrednio po zabiegu można udać się do pracy.

Efekty po zabiegu z kwasem hialuronowym zależą indywidualnie od każdego pacjenta, od stanu jego skóry oraz od użytego materiału. Zwykle efekty utrzymują się przez około 6 - 12 miesięcy. Przy użyciu preparatów najgęstszych, stosowanych do wolumetrii i bezoperacyjnym liftingu twarzy (Juvederm Voluma firmy Allergan) efekty mogą być widoczne nawet do 18 miesięcy.

Wypełniacze z kwasem hialuronowym wchłaniają się stopniowo, praktycznie niezauważalnie. Po wchłonięciu się preparatu, poprzez ciągłe i aktywne nawodnienie, widoczna jest poprawa w jakości skóry, elastyczności i napięciu nawet długo po całkowitym wchłonięciu kwasu hialuronowego.

Dorota Chojnacka / Dorka 2017-11-05

Opinia do zabiegu: Przebieg i postępowanie po zabiegach

W tej Klinice lekarze mówią jak jest: poddałam się zabiegowi wolumetrii, i wcześniej dr Hajer powiedziała mi, że mogą pojawić się siniaczki i opuchlizna. Dostałam zalecenia pozabiegowe, w domu stosowałam zimne okłady i wszystko przeszło. A z zabiegu jestem meega zadowolona.

Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Uwagi i sugestie w niej zawarte pozwalają nam ulepszyć i poprawić standardy naszych zabiegów, oraz poprawić jakość obsługi naszych klientów.

Dermatologia i Medycyna Estetyczna
Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Legionów 8 lokal C 82-300 Elbląg

Rejestracja
tel. +48 730 730 353
tel. +48 730 050 050

Pracujemy: poniedziałek - piątek w godzinach 8.30 - 18.00, w czwartki: 8.30 - 19.00, pracujemy również w wybrane soboty.

Rejestracja QR kodem

do góry strony
    PODSTRONY AKTUALNOŚCI