Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl Facebook Youtube Wyszukiwarka

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

Worki i cienie pod oczami

Worki i cienie pod oczami

Cienie i worki pod oczami możemy korygować za pomocą innowacyjnych, nowych preparatów Teosyal Redensity II i Juvederm Volbella, zawierających kwas hialuronowy w żelu.

Worki i cienie pod oczamiŻel przeznaczony jest szczególnie do aplikacji w okolicę "doliny łez", cieni pod oczami oraz niewielkich "zapadnięć" skóry oczodołu. Dzięki zabiegowi z kwasem hialuronowym pod oczy unosimy, rewitalizujemy i wypełniamy zapadniętą skórę po oczami. Zmarszczki powieki dolnej ulegają spłyceniu, a skóra jest bardziej nawilżona.

 

Kwas hialuronowy w okolicy oka utrzymuje się od 4 do 12 miesięcy. Innowacyjność preparatu Redensity II polega na zastosowaniu kwasu hialuronowego, który jest bardzo miękki, plastyczny, niewidoczny przez skórę oraz lekki. Ryzyko powstawania obrzęków pod oczami jest mocno obniżone w przeciwieństwie do innych wypełniaczy z gęstym kwasem hialuronowym.

 

Magda Wiśniewska / Magda 2017-10-26

Opinia do zabiegu: Worki i cienie pod oczami

Myślałam, że na moje worki i cienie pod oczami niema już ratunku. Klinikę Medesta znalazłam przez internet. Zaufałam jej lekarzom i dr Hajer przeprowadziła zabieg. Na początku byłam trochę opuchnięta ale potem rewelacja. Wiem, że będę tu częściej zaglądać w razie problemu :)

Zuzia Falkowska / Zuzanna 2017-10-27

Opinia do zabiegu: Worki i cienie pod oczami

Moje oczy wyglądały na zmęczone i chore. Ale zabieg Redensity II pomógł i wyglądam duuuużo lepiej. Świeżo i naturalnie. To działa! :) Polecam.

Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Uwagi i sugestie w niej zawarte pozwalają nam ulepszyć i poprawić standardy naszych zabiegów, oraz poprawić jakość obsługi naszych klientów.

Dermatologia i Medycyna Estetyczna
Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Legionów 8 lokal C 82-300 Elbląg

Rejestracja
tel. +48 730 730 353
tel. +48 730 050 050

Pracujemy: poniedziałek - piątek w godzinach 8.30 - 18.00, w czwartki: 8.30 - 19.00, pracujemy również w wybrane soboty.

Rejestracja QR kodem

do góry strony
    PODSTRONY AKTUALNOŚCI