Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl Facebook Youtube Wyszukiwarka

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

ZAFFIRO® termolifting

ZAFFIRO® termolifting

Urządzenie ZAFFIRO® termolifting pozwala wykonać zabieg termoliftingu, który daje natychmiastowy efekt odmłodzenia i rozświetlenia skóry. Łączy w sobie technologię podczerwieni oraz peelingu wodno-tlenowego.

Polega na tym, że podgrzewamy głębokie warstwy skóry do temperatury 65°C co powoduje skręt włókien kolagenowych i elastyny.

Zasada działania ZAFFIRO® termolifting

Fibroblasty, które odpowiadają za produkcję włókien kolagenowych są jednocześnie stymulowane do produkcji nowych, młodych włókien. Dzięki temu mamy do czynienia z wielowymiarowym efektem liftingu, który przywraca skórze jej młodzieńczy wygląd w całkowicie naturalny, ale także spektakularny sposób. 

Zaffiro wyposażone jest również w technologię peelingu wodnego (Waterpeeling) – dwufazowy strumień powietrza i wody, który kompleksowo oczyszcza skórę, umożliwiając dostarczenie składników aktywnych do skóry, ale także lepsze przewodzenie przez nią temperatury. Dzięki temu osiągamy jednorodne podgrzanie obszaru poddawanego odmłodzeniu i ujędrnieniu, a tym samym potęgujemy efekt ZAFFIRO® termolifting.

do góry strony
    PODSTRONY AKTUALNOŚCI