Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl Facebook Youtube Wyszukiwarka

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

Purles zabiegi

Purles zabiegi

Purlés jest połączeniem sił natury i tradycji pielęgnacyjnych z różnych zakątków świata oraz innowacyjnej myśli biotechnologicznej. To kompletna terapia wellness zapewniająca doznanie wyjątkowego relaksu oraz szybkie i widoczne efekty. Pozwala przeobrazić zabieg kosmetyczny w ceremonię, czyniąc z niego unikalne przeżycie duchowe niczym podróż w krainę piękna, doskonalącą nie tylko urodę, ale również poruszającą zmysły. Purlés zapewni przeniesienie świadomości w świat tajemniczych, różnorodnych i inspirujących wrażeń.

Polecamy następujące zabiegi, tzw. peelingi złożone firmy Purlés

Kwas migdałowy i azelainowy 

Kwas salicylowy, pirogronowy, retinol

Kwas ferulowy

Kwas glikolowy

Ponadto polecamy delikatne i regeneracyjne zabiegi firmowe marki Purles:

Zabieg ryżowy - skuteczna terapia dla skóry dojrzałej ze zmianami pigmentacyjnymi. Głównym komponentem jest oryzanol, pozyskiwany z zarodków ryżu, o wysokiej skuteczności antyoksydacyjnej. Dodatkowo Kompleks Roślin Alpejskich skutecznie niweluje zmiany pigmentacyjne poprzez regulację procesu melanogenezy.

Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Uwagi i sugestie w niej zawarte pozwalają nam ulepszyć i poprawić standardy naszych zabiegów, oraz poprawić jakość obsługi naszych klientów.

Dermatologia i Medycyna Estetyczna
Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

ul. Legionów 8 lokal C 82-300 Elbląg

Rejestracja
tel. +48 730 730 353
tel. +48 730 050 050

Pracujemy: poniedziałek - piątek w godzinach 8.30 - 18.00, w czwartki: 8.30 - 19.00, pracujemy również w wybrane soboty.

Rejestracja QR kodem

do góry strony
    PODSTRONY AKTUALNOŚCI