Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

  PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  Mezoterapia igłowa skóra odżywiona

  Mezoterapia jest wykorzystywana w celu odbudowy, odżywienia oraz rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz głowy. W Klinice Medesta mezoterapię wykonują wyłącznie lekarze.


  To niechirurgiczna metoda pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. Polega na podaniu do skóry igiełką koktajli zawierających aminokwasy, witaminy, kwas hialuronowy, mikroelementy, leki. Poprzez nakłucia dostarczamy skórze odżywczych składników oraz stymulujemy produkcję kolagenu i wytwarzanie czynników wzrostu. 
  Mezoterapia igłowa jest zabiegiem bardzo naturalnym i całkowicie bezpiecznym, stosowanym w celu:

  • ujędrnianie, odżywianie, nawilżanie starzejącej się i uszkodzonej przez słońce oraz papierosy skóry, poprawa kolorytu (preparaty Luminera Hydryal, Neauvia Hydro deLux, Juvederm Hydrate, Princess Rich, Restylan Vital, Cytocare, Teosyal Redensity I i inne).
  • redukcja zwiotczałej skóry na twarzy, szyi, dekolcie (Strechcare, Cytocare)
  • hamowanie wypadania włosów i pobudzenie ich do odrostu (minoksidil, biotyna, witaminy, krzemionka, preparaty takie jak: Dermaheal HL tzw. mezoterapia biomimetyczna czyli zawierająca peptydy)
  • redukcja rozstępów i cellulitu

  Zabiegi wykonuje się zwykle co 1-2 miesiące, w zależności od efektów i oczekiwań. 

  Bezpośrednio po zabiegu na skórze widoczne są ślady ukłuć przez kilka godzin. Możemy nałożyć makijaż, który je zakryje. Czasami na skórze mogą pojawić się siniaczki, które przykryjemy pudrem lub korektorem. Po zastosowaniu niektórych gęstych preparatów mogą do kilku dni po zabiegu utrzymywać się drobne grudki, które ulegają całkowitemu wchłonięciu. Bezpośrednio po zabiegu mezoterapii igłowej zróbmy sobie wolny wieczór. Zabiegi mezoterapii igłowej wykonujemy zwykle w piątek, aby w poniedziałek bez problemu dobrze wyglądać w pracy.

  Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

  ul. Legionów 8 lokal C 82-300 Elbląg


  Rejestracja:
  tel. +48 730 050 050, 730 730 353

  pracujemy: pon-pt.: godz. 8.30-18.00, 
  w czwartki: 8.30-19.00,
  pracujemy również w wybrane soboty

  do góry strony