Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

  PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  Mezoterapia igłowa skóra odżywiona

  Mezoterapia jest wykorzystywana w celu odbudowy, odżywienia oraz rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz głowy. W Klinice Medesta mezoterapię wykonują wyłącznie lekarze.


  To niechirurgiczna metoda pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. Polega na podaniu do skóry igiełką koktajli zawierających aminokwasy, witaminy, kwas hialuronowy, mikroelementy, leki. Poprzez nakłucia dostarczamy skórze odżywczych składników oraz stymulujemy produkcję kolagenu i wytwarzanie czynników wzrostu. 
  Mezoterapia igłowa jest zabiegiem bardzo naturalnym i całkowicie bezpiecznym, stosowanym w celu:

  • ujędrnianie, odżywianie, nawilżanie starzejącej się i uszkodzonej przez słońce oraz papierosy skóry, poprawa kolorytu (preparaty Luminera Hydryal, Neauvia Hydro deLux, Juvederm Hydrate, Princess Rich, Restylan Vital, Cytocare, Teosyal Redensity I i inne).
  • redukcja zwiotczałej skóry na twarzy, szyi, dekolcie (Strechcare, Cytocare)
  • hamowanie wypadania włosów i pobudzenie ich do odrostu (minoksidil, biotyna, witaminy, krzemionka, preparaty takie jak: Dermaheal HL tzw. mezoterapia biomimetyczna czyli zawierająca peptydy)
  • redukcja rozstępów i cellulitu

  Zabiegi wykonuje się zwykle co 1-2 miesiące, w zależności od efektów i oczekiwań. 

  Bezpośrednio po zabiegu na skórze widoczne są ślady ukłuć przez kilka godzin. Możemy nałożyć makijaż, który je zakryje. Czasami na skórze mogą pojawić się siniaczki, które przykryjemy pudrem lub korektorem. Po zastosowaniu niektórych gęstych preparatów mogą do kilku dni po zabiegu utrzymywać się drobne grudki, które ulegają całkowitemu wchłonięciu. Bezpośrednio po zabiegu mezoterapii igłowej zróbmy sobie wolny wieczór. Zabiegi mezoterapii igłowej wykonujemy zwykle w piątek, aby w poniedziałek bez problemu dobrze wyglądać w pracy.

   

  CytoCare® 532 to koktajl przeznaczony do mezoterapii francuskiego Laboratorium RevitaCare®, dający efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry. Wyjątkową skuteczność zapewnia skład preparatu który, oprócz kwasu hialuronowego, zawiera także 55 aktywnych składników, w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Dzięki CytoCare® 532 biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry, jej widocznie lepsza kondycja, to tylko niektóre korzyści wynikające z zastosowania CytoCare® 532. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową. Ma działanie przeciwutleniające i ochronne.

   

  RRS HA EYES to produkt oparty na kwasie hialuronowym w połączeniu z różnymi kompleksami biorewitalizującymi. Formuła jest zaprojektowana do mezoterapii wymagającej okolicy oka i skóry twarzy. Ma działanie antyoksydacyjne.

  Zastosowanie:

  • nawilżenie
  • poprawa mikrokrążenia
  • rozjaśnienie skóry
  • poprawa konturów oczu

   

  RRS Hyalift 75 Proactive, 5 ml

  RRS Hyalift 75 to czysty niestabilizowany kwas hialuronowy wysoko stężony 15 mg/ml i roztwór biorewitalizacyjny 1.54mg/ml

  Zastosowanie:

  • nawilżenie i biorewitalizacja
  • działania anti-aging
  • redukcja powierzchniowych zmarszczek
  • redukcja wiotkości skóry

  Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

  ul. Legionów 8 lokal C 82-300 Elbląg


  Rejestracja:
  tel. +48 730 050 050, 730 730 353

  pracujemy: pon-pt.: godz. 8.30-18.00, 
  w czwartki: 8.30-19.00,
  pracujemy również w wybrane soboty

  do góry strony