Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

  PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  Promocja na depilację laserową

  Zapraszamy na promocję na zabiegi depilacji laserowej - koszt 1 okolicy: bikini, pachy, łydki to 149 zł przy zakupie pakietu.

  Rabat 40% przy zakupie pakietu 3 zabiegów min. 2 okolic (do wyboru łydki, uda, pachy, bikini do majtek) np. łydki i pachy (łącznie 6 zabiegów) = 1 okolica koszt 149 zł

  Rabat 20% obowiązuje przy zakupie serii 3 zabiegów 1 okolicy pachy, łydki, czy bikini (łącznie 3 zabiegi) = 1 okolica koszt 199 zł.

  Laser działa tylko na włosy w aktywnej fazie wzrostu, których jest ok 20-30%. Dlatego zabiegi depilacji powtarza się kilka razy w odstępach co około 6 tygodni. W celu usunięcia włosów wystarczą 3-6 zabiegi, w zależności koloru i grubości włosów. Laser usuwa włosy na zawsze, usunięte włosy już nie odrastają.

  Dzięki pracy lekarzy dermatologów Medesta świadczy usługi bezpiecznie i z optymalną dawką wiązek laserowych. Stawiamy na komfort pacjenta, skuteczność i bezpieczeństwo.

  Regulamin promocji depilacji laserowej 2020

  1. Organizatorem promocji „Skuteczna depilacja laserowa”, dalej zwaną Promocją jest Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska.
  2. Promocja obowiązuje w dniach od 21.05.2020 do 30.06.2020. W tych dniach można kupić zabiegi depilacji laserowej w promocyjnych cenach, wykupione można zrealizować w przeciągu roku od kupna.
  3. Organizator Promocji może wydłużyć czas trwania Promocji.
  4. Depilacja laserowa w Promocji jest wykonywana laserem Palomar Vectus TM.
  5. „Skuteczna depilacja laserowa w 5 minut?” jest hasłem promocyjnym. „5 minut” dotyczy jednorazowego zabiegu tzw. małej okolicy np. pach, bikini lub wąsika. W przypadku większych powierzchni czas trwania zabiegu będzie dłuższy.
  6. Cena 149 zł po rabacie 40% dotyczy wybranej okolicy z następujących: pachy, bikini, łydki, uda. Warunkiem otrzymania rabatu 40% jest wykupienie łącznie 6 zabiegów np. pakiet pachy i łydki - 3 wizyty po dwie okolice. W przypadku depilacji całych nóg, pleców i większych powierzchni, obowiązuje rabat 20% od cen podanych w cenniku Medesty.
  7. Cena 199 zł po rabacie 20% dotyczy jednej wybranej okolicy: pachy, bikini, łydki, uda. W przypadku depilacji całych nóg, pleców i większych powierzchni, obowiązuje rabat 20% od cen podanych w cenniku Medesty.
  8. Termin ważności kupionych pakietów i zabiegów to okres 365 dni od czasu zakupu. W ciągu tego czasu można kupić dodatkowe, pojedyncze zabiegi w promocyjnych cenach.
  9. Dodatkowe zabiegi w cenie promocyjnej mogą kupić tylko te osoby, które nabyły wcześniej pakiety, lub serie. Dotyczy to tych samych okolic, co poprzednie wykupione zabiegi. Np. jeżeli pacjentka nabyła „serię pachy” w cenie 597 zł, może dokupić pojedynczy zabieg na „pachy” w cenie 199 zł, ale nie na „łydki”. Żeby móc kupić zabieg na łydki w cenie promocyjnej, należy najpierw kupić „serię łydki”.
  10. Pakiet „pachy i bikini”, może być rozszerzony o bikini głębokie w cenie od 50 zł od zabiegu, czyli od 150 zł za pakiet 3 zabiegów. Cena może być wyższa, jeżeli pacjent posiada obfite owłosienie lub w trudno dostępnych miejscach.
  11. Organizator promocji, w wyjątkowych sytuacjach np. awarii sprzętu, zastrzega sobie prawo do zmiany lasera, na równie skuteczny, ale inny niż wskazany w Promocji.
  12. Organizator Promocji, w wyjątkowych sytuacjach np. absencji personelu i sytuacji losowych, zastrzega sobie prawo do zmiany terminu zabiegu.
  13. Pacjent decydując się na skorzystanie z zabiegów depilacji laserowej jest świadomy, jak ma się przygotować do zabiegów, kiedy nie powinien ich wykonywać i jak postępować po depilacji.

  Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

  ul. Legionów 8 lokal C 82-300 Elbląg


  Rejestracja:
  tel. +48 730 050 050, 730 730 353

  pracujemy: pon-pt.: godz. 8.30-18.00, 
  w czwartki: 8.30-19.00,
  pracujemy również w wybrane soboty

  do góry strony