Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl Facebook Youtube Wyszukiwarka

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

Laserowe usuwanie przebarwień i tatuaży laserem Helios III

Laserowe usuwanie przebarwień i tatuaży laserem Helios III

Usuwanie przebarwień na twarzy i grzbietach rąk wykonujemy najczęściej, ponieważ okolice te są widoczne i trudno je zasłonić. Za pojawianie plam odpowiada wiele czynników: geny, opalanie, niektóre leki, hormony, kosmetyki, zioła i stany zapalne np. trądzik. Niewielkich przebarwień możemy pozbyć się, stosując odpowiednie pilingi i kremy wybielające. Duże i nawracające plamy wymagają zabiegów w gabinecie dermatologicznym.

W zależności od charakteru przebarwień leczenie jest całkowicie różne. Dlatego w Klinice Medesta lekarze dermatolodzy diagnozują charakter zmian. W zależności od tego czy jest to przebarwienie z nadmiarem barwnika melaniny, czy nadmiernym nagromadzeniem komórek barwnikowych melanocytów (plamy typu lentigo), dobiera się odpowiednią terapię, np. laserem Helios III.
     
     Na czym polega innowacyjność i skuteczność nowego lasera?
     Nowy laser nanosekundowy, Qswitch o nazwie Helios III, w Klinice Medesta cechuje się tym, że wiązka lasera przekazywana jest niezwykle szybko, w czasie jednej milionowej sekundy, selektywnie tylko do barwnika przebarwień lub/i tatuażu. Dzięki temu zabieg jest skuteczny, bezpieczny oraz nie dochodzi do przegrzania tkanek okolicznych jak to miało miejsce we wcześniejszych technologiach. Doskonałe efekty widoczne są po pierwszym zabiegu, dotyczy to zarówno usuwania przebarwień jak i tatuaży. 
     Zabieg ten jest praktycznie bezbolesny. Zazwyczaj pacjenci odczuwają delikatne ciepło. 
     Dzięki zabiegom nowym laserem usuwanie przebarwień stało się skuteczniejsze i szybsze - wystarcza często jeden zabieg, a okres rekonwalescencji skrócony jest do minimum. 
        
Więcej o usuwaniu przebarwień na stronie

Więcej o usuwaniu tatuaży na stronie

Dermatologia i Medycyna Estetyczna
Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Legionów 8 lokal C 82-300 Elbląg

Rejestracja
tel. +48 730 730 353
tel. +48 730 050 050

Pracujemy: poniedziałek - piątek w godzinach 8.30 - 18.00, w czwartki: 8.30 - 19.00, pracujemy również w wybrane soboty.

Rejestracja QR kodem

do góry strony
    PODSTRONY AKTUALNOŚCI