Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl Facebook Youtube Wyszukiwarka

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

Juvederm Volite

Juvederm Volite

Dzięki nowoczesnej technologii firma Allergan stworzyła unikalny preparat Juvederm Volite, który nie zmienia rysów twarzy i daje długotrwałe efekty. - W Klinice Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna polecam regenerację skóry na wiosnę tym preparatem: sprawdzony, bezbolesny zabieg Juvederm Volite, który poprawia jakość i nawilżenie skóry aż do 12 miesięcy – mówi dr Małgorzata Hajer z Kliniki Medesta.

- Zabieg polega na podawaniu pod skórę, najcieńszą igłą, żelu o nazwie Juvederm Volite, który posiada w sobie znieczulenie, dlatego zabieg jest bezbolesny. Żel składa się z kwasu hialuronowego, który odpowiada za nawodnienie, poprawę struktury, wygładzenie zmarszczek i nadanie blasku skórze” – wyjaśnia lekarz radiolog oraz lekarz medycyny estetycznej dr Małgorzata Hajer z Kliniki Medesta.

Koszt jednej ampułki to cena 1200 pln a dwóch ampułek 1800 pln.
     

     Jak działa zabieg Juvederm Volite? 
     
Dzięki podawaniu kwasu hialuronowego w postaci mezoterapii do głębszych warstw skóry, twarz odzyskuje blask, wygląda zdrowo i naturalnie przez cały rok. Efekty zabiegu widzimy w postaci wygładzenia zmarszczek skóry twarzy i szyi, a także napięcia oraz nawodnienia skóry od środka.

Dermatologia i Medycyna Estetyczna
Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Legionów 8 lokal C 82-300 Elbląg

Rejestracja
tel. +48 730 730 353
tel. +48 730 050 050

Pracujemy: poniedziałek - piątek w godzinach 8.30 - 18.00, w czwartki: 8.30 - 19.00, pracujemy również w wybrane soboty.

Rejestracja QR kodem

do góry strony
    PODSTRONY AKTUALNOŚCI