PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  Worki i cienie pod oczami

  Cienie i worki pod oczami możemy korygować za pomocą innowacyjnych, nowych preparatów Teosyal Redensity II i Juvederm Volbella, zawierających kwas hialuronowy w żelu.

  Żel przeznaczony jest szczególnie do aplikacji w okolicę "doliny łez", cieni pod oczami oraz niewielkich "zapadnięć" skóry oczodołu. Dzięki zabiegowi z kwasem hialuronowym pod oczy unosimy, rewitalizujemy i wypełniamy zapadniętą skórę po oczami. Zmarszczki powieki dolnej ulegają spłyceniu, a skóra jest bardziej nawilżona.

   

  Kwas hialuronowy w okolicy oka utrzymuje się od 4 do 12 miesięcy. Innowacyjność preparatu Redensity II polega na zastosowaniu kwasu hialuronowego, który jest bardzo miękki, plastyczny, niewidoczny przez skórę oraz lekki. Ryzyko powstawania obrzęków pod oczami jest mocno obniżone w przeciwieństwie do innych wypełniaczy z gęstym kwasem hialuronowym.

   

  Magda Wiśniewska / Magda 2017-10-26

  Opinia do zabiegu: Worki i cienie pod oczami

  Myślałam, że na moje worki i cienie pod oczami niema już ratunku. Klinikę Medesta znalazłam przez internet. Zaufałam jej lekarzom i dr Hajer przeprowadziła zabieg. Na początku byłam trochę opuchnięta ale potem rewelacja. Wiem, że będę tu częściej zaglądać w razie problemu :)

  Zuzia Falkowska / Zuzanna 2017-10-27

  Opinia do zabiegu: Worki i cienie pod oczami

  Moje oczy wyglądały na zmęczone i chore. Ale zabieg Redensity II pomógł i wyglądam duuuużo lepiej. Świeżo i naturalnie. To działa! :) Polecam.

  Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Uwagi i sugestie w niej zawarte pozwalają nam ulepszyć i poprawić standardy naszych zabiegów, oraz poprawić jakość obsługi naszych klientów.

  Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

  ul. Legionów 8C 82-300 Elbląg


  Rejestracja:
  tel. +48 730 050 050, 730 730 353
  pon-pt.: godz. 8.00-18.00, 
  w czwartki: godz. 8.00-19.00,
  pracujmy również w niektóre soboty

  do góry strony