PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  Przebieg i postępowanie po zabiegach

  Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego jest mało inwazyjny i bezpieczny. Trwa około 20 - 30 minut i polega na umiejętnym rozprowadzeniu w odpowiednich miejscach skóry lub tkanki podskórnej kwasu hialuronowego o konsystencji żelu. 

  Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego jest mało inwazyjny i bezpieczny. Trwa około 20 - 30 minut i polega na umiejętnym rozprowadzeniu w odpowiednich miejscach skóry lub tkanki podskórnej kwasu hialuronowego o konsystencji żelu. Zabieg nie jest bolesny, jeśli zastosujemy wcześniej w gabinecie odpowiedni krem znieczulający lub skorzystamy z zastrzyku znieczulającego.

  Dzięki kaniulom wyjątkowo sporadycznie zdarzają się efekty uboczne. Po zabiegu może pojawić się lekkie zaczerwienienie, obrzęk lub zasinienie, która zanika po kilku dniach i nie wymaga leczenia. Stosowanie preparatów tj. Lioton 1000, Auriderm XO i chłodnych okładów przyspieszy proces wchłaniania obrzęków. Zwykle bezpośrednio po zabiegu można udać się do pracy.

  Efekty po zabiegu z kwasem hialuronowym zależą indywidualnie od każdego pacjenta, od stanu jego skóry oraz od użytego materiału. Zwykle efekty utrzymują się przez około 6 - 12 miesięcy. Przy użyciu preparatów najgęstszych, stosowanych do wolumetrii i bezoperacyjnym liftingu twarzy (Juvederm Voluma firmy Allergan) efekty mogą być widoczne nawet do 18 miesięcy.

  Wypełniacze z kwasem hialuronowym wchłaniają się stopniowo, praktycznie niezauważalnie. Po wchłonięciu się preparatu, poprzez ciągłe i aktywne nawodnienie, widoczna jest poprawa w jakości skóry, elastyczności i napięciu nawet długo po całkowitym wchłonięciu kwasu hialuronowego.

  Dorota Chojnacka / Dorka 2017-11-05

  Opinia do zabiegu: Przebieg i postępowanie po zabiegach

  W tej Klinice lekarze mówią jak jest: poddałam się zabiegowi wolumetrii, i wcześniej dr Hajer powiedziała mi, że mogą pojawić się siniaczki i opuchlizna. Dostałam zalecenia pozabiegowe, w domu stosowałam zimne okłady i wszystko przeszło. A z zabiegu jestem meega zadowolona.

  Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Uwagi i sugestie w niej zawarte pozwalają nam ulepszyć i poprawić standardy naszych zabiegów, oraz poprawić jakość obsługi naszych klientów.

  Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

  ul. Legionów 8C 82-300 Elbląg


  Rejestracja:
  tel. +48 730 050 050, 730 730 353
  pon-pt.: godz. 8.00-18.00, 
  w czwartki: godz. 8.00-19.00,
  pracujmy również w niektóre soboty

  do góry strony