rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

  PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  Zespół

  dr n. med. Danuta Dąbrowska

  Specjalista Dermatolog z 16 letnim stażem pracy

  Dyplom lekarza uzyskałam w Akademii Medycznej w Gdańsku w 2000 roku. Medycyną estetyczną zajmuję się od 2005 roku. Drugi stopień specjalizacji z dermatologii zdobyłam w 2007 roku. W lipcu 2011 otrzymałam tytuł doktrora nauk medycznych. Dermatologią estetyczną oraz laseroterapią zajmuję się z powołania i wkładam w to całe serce, ponieważ pozwala to moim Pacjentom na utrzymanie zdrowej, młodej skóry w dobrej kondycji. Usuwanie blizn i przebarwień pomaga dokończyć terapię m.in. trądzika.

  Należę do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, które podlega pod Europejskie Stowarzyszenie Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej (European Society for Cosmetics & Aestetics Dermatology –ESCAD). Nieustannie doskonalę swoje umiejętności w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej.

  Prywatnie lubię taniec towarzyski, Zumbę, nurkowanie i żeglarstwo.

  mgr farmacji Michał Dąbrowski

  Menadżer, farmaceuta

  Współwłaściciel i pomysłodawca powstania kliniki Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna.

  Ukończył Wydział Farmaceutyczny Akademii Medycznej w Gdańsku oraz podyplomowe Studia Menadżerskie Zarządzanie w Ochronie Zdrowia – wydział zarządzania Uniwersytet Warszawski.

  Prywatnie uwielbia wszelkie sporty wodne – pływanie, nurkowanie, żeglarstwo, kitesurfing.

  Urszula Brzezicka - Ciach

  Specjalista dermatologii i wenerologii z 20 letnim doświadczeniem

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (1995 rok). Od ukończenia studiów do 2017 roku pracowała w oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, gdzie od 2007 roku pełniła funkcję Zastępcy Ordynatora oraz była kierownikiem specjalizacji przyszłych dermatologów. Z wielkim oddaniem i zaangażowaniem leczy pacjentów z ciężkimi, przewlekłymi dermatozami, między innymi, takimi jak łuszczyca czy atopowe zapalenie skóry. Wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Od 2012 roku po uzyskaniu Certyfikatu Badacza, bierze aktywny udział w badaniach klinicznych nad leczeniem pacjentów nowoczesnymi lekami biologicznymi. 

  Prywatnie w wolnym czasie lubię podróżować, czytać oraz bawić się modą i wizażem.

  Ewa Szumska - Mytych

  Specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (1996 rok). Po ukończeniu studiów pracowałam do 2005 roku w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Miejskiego w Elblągu. 
  Od 2005 roku pracuję na Oddziale Chirurgii Onkologicznej Szpitala Wojewódzkiego jako starszy asystent. 

  Posiadam tytuł specjalisty chirurgii onkologicznej, dlatego zajmuję się w badaniem i usuwaniem raków i stanów przedrakowych skóry. 

  W czasie wolnym podróżuję z rodziną, pływam, jeżdżę na nartach, na rowerze i łyżwach. 

  Latem pielęgnuję kwiaty na balkonie i uprawiam ogródek.

  Dominika Panek

  Specjalista dermatologii i wenerologii

  Ukończyłam Wydział Lekarski Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2010-2017 odbywałam szkolenie specjalizacyjne w ramach rezydentury w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2017 roku uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii. 
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. 
  Uczestniczę w licznych konferencjach i szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Jestem autorką i współautorką 11 publikacji naukowych i doniesień zjazdowych. 

  Moją największą pasją są górskie wycieczki, a największą dumą trójka dzieci.
   

  Katarzyna Przekazińska - Boager

  Specjalista dermatologii i wenerologii

  Obecnie rozpoczęłam specjalizację z alergologii. Akademię Medyczną w Gdańsku ukończyłam w 2008 roku. Specjalizację uzyskałam pracując w Szpitalu Wojewódzkim w Elblągu w 2015 roku. Należę do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w polskich i zagranicznych konferencjach. Szczególnie interesuje mnie dermatoskopia zmian barwnikowych skóry. 

  Prywatnie lubię podróże i języki obce. W wolnych chwilach uprawiam sport.

   

   

   

   

  Anna Sulkowska

  Lekarz, rezydent dermatologii

  Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Od 2013 roku pracuję na Oddziale Dermatologicznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, jako lekarz rezydent dermatologii i wenerologii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, regularnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach podnosząc swoje kwalifikacje.

   

  Małgorzata Hajer

  Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

  Lekarz medycyny estetycznej

  Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku – studia medyczne na wydziale lekarskim ukończyłam w 2008 roku. W 2015 roku uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej. W tym samym roku zdałam także międzynarodowy egzamin specjalizacyjny uzyskując dyplom Europejskiego Towarzystwa Radiologicznego – European Diploma in Radiology (EDiR).

  Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczęszczając na liczne kursy, konferencje i szkolenia związane z moją specjalizacją. W październiku 2016 skończyłam Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie, tytuł mojej pracy dyplomowej brzmi: Zastosowanie ultradźwięków w medycynie estetycznej.

  Należę do Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

  Prywatnie interesuję się aranżacją wnętrz i fotografią, a w wolnych chwilach uwielbiam podróżować, czytać książki i nurkować.

  Dominika Murawska

  Specjalista ginekologii i położnictwa, endokrynolog

  Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku - Studia Medyczne na Wydziale Lekarskim ukończyłam w 2005 roku. Od 2006 roku pracuję w Oddziale Ginekologii i Położnictwa Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, obecnie jako Starszy Asystent.

  W 2014 roku uzyskałam tytuł Specjalisty w zakresie ginekologii i położnictwa. W 2015 roku rozpoczęłam specjalizację z endokrynologii, szkolenie specjalizacyjne odbywam w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Olsztynie. Posiadam Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego potwierdzający umiejętność wykonywania badań USG w ginekologii i położnictwie.

  Prywatnie lubię spędzać wolny czas z rodziną, moją pasją jest gotowanie, uwielbiam odkrywać nowe smaki.

  Cezary Gwiazdowski

  Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej

  Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zatrudniony na stałe w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Szpitala Św. Wincentego a Paolo w Gdyni.

  Dodatkowo związany zawodowo z Oddziałem Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, gdzie pracuję jako starszy asystent. Zajmuję się leczeniem chorób układu naczyniowego od 2003 roku.

  Prywatnie w wolnym czasie wędruję po górach, jeżdżę na rowerze i na nartach. Interesuję się lotnictwem i nowymi technologiami.

  Piotr Olejniczak

  Specjalista chirurg, flebolog

  Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Od 1996 roku pracuję jako starszy asystent w 110 Szpitalu Wojskowy z Przychodnią (obecnie Elbląski Szpital Specjalistyczny z Przychodnią).

  Doświadczenie zawodowe zdobyłem w renomowanych ośrodkach szkoleniowych naszego kraju, w poradni, prywatnym gabinecie i szpitalu. Zajmuję się operacyjnym i nieoperacyjnym leczeniem żylaków kończyn dolnych i guzków krwawniczych odbytu, owrzodzeń, trudno gojących się ran od wielu lat. Ukończyłem kursy z zakresu diagnostyki ultrasonograficznego badania naczyń - USG Dopplerowskie żył kończyn dolnych.

  Mariusz Doroszkiewicz

  Specjalista chorób oczu

  Absolwent Akademii Medyczne w Gdańsku w 2001 roku. Specjalizacja II stopnia z chorób narządu wzroku w 2008 roku.Od 2001 do 2009 roku związany z Oddziałem Okulistycznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Od 2003 do chwili obecnej pracuję w ambulatoryjnej specjalistycznej opiece okulistycznej.

  Przemysław Babraj

  Specjalista chirurg, flebolog

  Jestem Absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, Specjalistą Chirurgii Ogólnej. Należę do Towarzystwa Chirurgów Polskich. Od kilkunastu lat zajmuję się flebologią. Doświadczenie zawodowe zdobywałem na indywidualnych kursach oraz konferencjach. Obecnie pracuję na Oddziale Chirurgii Elbląskiego Szpitala Specjalistycznego z Przychodnią na stanowisku Zastępcy Ordynatora.

  Prywatnie wolny czas spędzam na grze w squosh`a, podróżach i czytaniu książek.

  Krzysztof Mitera

  Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej

  Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku, którą ukończyłem w roku 1995. W roku 1999 ukończyłem specjalizację I stopnia a w roku 2004 specjalizację II stopnia z Chirurgii Ogólnej. Specjalizację z Chirurgii Naczyniowej zdobyłem w roku 2014. 

  W latach 1995 do 2014 pracowałem w Szpitalu Miejskim na ul. Żeromskiego 55 w Elblągu. Dodatkowo od roku 2004 do dziś pracuję w Szpitalu Wojewódzkim przy ul. Królewieckiej 146 w Elblągu na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej. Od lipca 2013 roku pracuję także w Szpitalu Św. Wincentego a Paulo w Gdyni na oddziale Chirurgii Naczyniowej. 

  Posiadam ponad 20 letnie doświadczenie w chirurgii ogólnej i naczyniowej. 

  W wolnym czasie, dla relaksu uprawiam sport a szczególną przyjemność sprawia mi jazda na rowerze.

  Krystyna Sznajder

  Kosmetyczka

  Jestem kosmetyczką z 14 letnim stażem, swoją pracę wykonuję z pasją i zaangażowaniem. Do każdego typu skóry potrafię dobrać celowane, indywidualne zabiegi kosmetyczne tak aby rozświetlić, ujędrnić, odprężyć cerę.

  Jednocześnie dbam o swoją kondycję fizyczną, odstawiłam samochód do garażu, w zamian biegam, jeżdżę na rowerze, a wysiłek fizyczny daje mi energię do pracy.

  Joanna Kinder

  Kosmetyczka, linergistka

  W 2009 roku ukończyłam studia na Wydziale Zdrowia Publicznego o kierunku Odnowa biologiczna z kosmetologią natomiast w 2011 roku studia magisterskie na Wydziale Pedagogicznym kierunek Pedagogika Promocji Zdrowia. Zdobyłam I miejsce w konkursie Mistrzostw Makijażu „Tańcząca Diva”.
  Jestem finalistką Ogólnopolskich Mistrzostw makijażu artystycznego Art Visage 2009.
  Moją pasją jest wizaż i makijaż. W klinice Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna zajmuję się kosmetologią i makijażem permanentnym LONG TIME LINER®.

  Aleksandra Sobieska

  Pielęgniarka

  Jestem absolwentką Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej na kierunku Pielęgniarstwo. Obecnie kontynuuję studia chcąc zdobyć tytuł magistra. Swoje doświadczenia zawodowe zdobyłam asystując przy zabiegach na bloku operacyjnym w Szpitalu Miejskim im. Jana Pawła II w Elblągu.

  W klinice Medesta wykonuję zabiegi pielęgniarskie oraz asystuję lekarzom. Praca w zawodzie daje mi dużo satysfakcji i siły, co przekonuje o słuszności wybranej drogi życiowej.

  Swój wolny czas lubię spędzać aktywnie  z najbliższymi przyjaciółmi na łonie natury, pływając kajakiem lub jeżdżąc rowerem.

  Monika Kuźba

  Pielęgniarka

  Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Collegium Medicum w Bydgoszczy. W 2011 roku ukończyłam studia z tytułem magistra pielęgniarstwa, a w 2014 roku kurs kwalifikacyjny z dziedziny pielęgniarstwa operacyjnego.

  Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu na oddziale Neurologii z Pododdziałem Udarowym oraz Bloku Operacyjnym. 

  Obecnie pracuję w Elbląskim Centrum Diabetologii.

  Pielęgniarstwo jako dziedzina nauki zawsze stanowiła przedmiot moich zainteresowań. Bezinteresowna pomoc i opieka nad drugim człowiekiem, wsparcie w trudnych okresach życia oraz ochrona zdrowia i życia są najważniejszymi aspektami, dla których wybrałam zawód pielęgniarki.

  W klinice Medesta wykonuję zabiegi pobierania krwi, mezoterapii igłowej, zabiegi laserem Palomar Emerge, depilacji laserem Light Sheer oraz asystuję przy zabiegach chirurgicznych.

  Prywatnie wolny czas najchętniej spędzam na świeżym powietrzu, relaksując się z rodziną i przyjaciółmi.

  Dorota Sokołowska

  Pielęgniarka

  Jestem pielęgniarką z 25 letnim stażem pracy, ukończyłam Studium Medyczne. Doświadczenie zdobyłam pracując w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu na oddziale Chirurgii Onkologicznej.

  W klinice Medesta wykonuję zabiegi depilacji laserowej laserem Lightsheer. Dodatkowo asystuję przy zabiegach chirurgicznych.

  Prywatnie lubię podróżować i zwiedzać nowe miejsca. Relaksuję się przy muzyce czytając jednocześnie interesującą książkę.

  Adriana Marciniak

  Kosmetolog, recepcjonistka

  Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu – kierunek Kosmetologia, a także Akademii Morskiej w Gdyni, kierunek Usługi żywieniowe i dietetyka. W Klinice Medesta pełni kilka funkcji: zajmuje się Recepcją gdzie opiekuje się Pacjentami; wykonuje zabiegi kosmetyczne, a także zabiegi depilacji laserowej laserem Palomar Vectus. Adę cechuje życzliwość, empatia i cierpliwość do najbardziej wymagających Pacjentów. Prywatnie interesuje się kosmetologią, lubi wycieczki rowerowe.

  Kamila Demska

  Koordynator Przychodni

  W przychodni pełnię funkcję Koordynatora oraz jednocześnie Recepcjonistki. Z wykształcenia jestem menedżerem, moją pasją jest język angielski oraz kulturoznawstwo Wielkiej Brytanii. 

  Wiedząc, że nadrzędnym celem w naszej przychodni jest Dobro Pacjenta, dbam aby podczas wizyty czuł się bezpiecznie i komfortowo a wykonywana praca sprawia mi wiele satysfakcji. Prywatnie wolny czas lubię spędzać na wiele sposobów takich jak: fotografowanie swoich dzieci, wspólne z dziećmi pieczenie i zajadanie ciast i ciasteczek, a następnie wymyślanie potraw dietetycznych i... zajęcia fitness.

  Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

  ul. Legionów 8C 82-300 Elbląg


  Rejestracja:
  tel. +48 730 050 050, 730 730 353
  pon-pt.: godz. 8.00-18.00, 
  w czwartki: godz. 8.00-19.00,
  pracujmy również w niektóre soboty

  do góry strony