rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

  PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  DEPILACJA LASEROWA

  Przedłużamy promocję na depilację laserową laserem Palomar Vectus: każda okolica twarzy 99 pln za jedną powierzchnię oraz pozostałe okolice ciała: bikini, pachy, uda, łydki: 249 pln za jedną powierzchnię!

  Promocja obowiązuje do odwołania! Zapraszamy! Zadzwoń! 730 050 050

  W klinice Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna możemy wykonać depilację laserową następującymi laserami:

  1. laser LightSheer
  2. laser Vectus - laser najnowszej generacji, następca lasera LightSheer.

  Wybór należy do Ciebie!

  Rejestracja odbywa się telefonicznie. Dla zwiększenia komfortu Pacjenta, na życzenie, zapraszamy na bezpłatne konsultacje przed depilacją laserową.

  Laser VectusTM – skuteczna depilacja laserowa nowej generacji

  Laser Palomar VectusTM należy obecnie do największej amerykańskiej firmy Cynosure, produkującej lasery estetyczne. Jest udoskonaleniem lasera diodowego LightSheerTM.

  Laser LightSheer ET TM działał w następujący sposób: impuls lasera szybko nagrzewał cebulki włosa, w ten sposób trwale je uszkadzając. Uszkodzona cebulka nie odżywiała włosa a martwy włos się wysuwał. Podczas depilacji laserem LightSheer ETTM pacjent odczuwał ból, a raczej gorące ukłucie. Depilacja ta była oczywiście bardzo skuteczna natomiast bolesna i nieskuteczna przy jasnych włosach.

  Dlatego też firma Palomar kilkanaście lat pracowała nad nowym laserem do depilacji, przy założeniach, że depilacja nowej generacji ma być skuteczna, bezbolesna, szybka, trwała, dla ludzi z całego świata tj. różnej karnacji skóry oraz ciemnych i jasnych włosach. Ostatecznie naukowcy stworzyli laser Palomar VectusTM, który zawiera nowe unikalne rozwiązania do depilacji.

  Laser Palomar VectusTM zawiera następujące innowacyjne rozwiązania, w porównaniu z laserem Light SheerTM:

  - SkintelTM Melanine ReaderTM (z j. angielskiego: skin – skóra, tell- mówić) opatentowane urządzenie zwane czytnikiem melaniny, który zapewnia, indywidualnie dobrane dawki depilacji, analizując kolor skóry, pochodzenie etniczne i styl życia (np. czy pacjent jest obecnie opalony).

  Wyniki czytnika melaniny wprowadza się do komputera lasera VectusTM. W laserze tym energia lasera, aby była skuteczna i bezpieczna, dobierana jest biorąc pod uwagę aż cztery parametry:

  • gęstość włosów,
  • fototyp skóry wg odczytu melaniny Skintel,
  • średnicę (grubość) włosów,
  • kolor włosów.

  Dzięki powyższemu laser VectusTM, oprócz włosów ciemnych, usuwa także włosy jasne i rude! Dotychczas laser LightSheerTM trwale depilował tylko włosy ciemne…

  - Advanced Contact CoolingTM – stopka głowicy lasera VectusTM zbudowana jest szafirowego kryształu, który natychmiast po impulsie lasera chłodzi depilowaną powierzchnię skóry do 5 stopni Celsjusza. Dzięki dużej głowicy obszar jest dobrze schłodzony.

  - PhotonRecyclingSM unikalny układ luster w głowicy lasera VectusTM, odbija wiązkę laserową i rozdziela ją na kilka strumieni, których łączna wartość jest bardzo wysoka i jednocześnie skuteczna. Zabieg jest mniej bolesny w porównaniu z depilacją laserem diodowycm LightSheerTM. Odbite promienie laserowe wnikają ponownie do włosa, co gwarantuje większą skuteczność i mniejszą bolesność.

  - szybka depilacja nawet dużych powierzchni np. męskie plecy – do 5 minut! Dlaczego? Laser posiada dwie końcówki, małą i dużą. Końcówka mała służy do depilacji małych powierzchni, np. bikini, wąsik; natomiast większą poleca się do depilacji ud, łydek, pleców itd…

  Ile zabiegów depilacji laserowej muszę wykonać i od czego to zależy?

  Cykl wzrostu włosów podzielony jest na trzy fazy:

  • anagen – faza aktywnego wzrostu
  • katagen – faza spoczynku
  • telogen – faza wypadania

  Laser działa tylko na włosy w aktywnej fazie wzrostu, których jest w zależności od okolicy od 20-30%. Dlatego zabiegi depilacji powtarza się kilka razy w odstępach co około 6 tygodni. W celu usunięcia włosów czarnych, grubych wystarczą 3-4 zabiegi. Włosy jasne, cienkie wymagają większej ilości zabiegów. Laser usuwa włosy na zawsze, usunięte włosy już nie odrastają.

  Owłosienie na twarzy u kobiet – włosy meszkowe mają zdolność do przekształcania się w nowe włosy, stąd depilację okolic twarzy należy powtarzać wielokrotnie.

  Cennik depilacji laserowej znajdziesz klikając tutaj

  Zapraszamy na zabiegi depilacji laserowej laserem VectusTM do naszej kliniki.
  Depilacja laserem VectusTM to depilacja szybka, bezpieczna, skuteczna, bezbolesna!

  Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Uwagi i sugestie w niej zawarte pozwalają nam ulepszyć i poprawić standardy naszych zabiegów, oraz poprawić jakość obsługi naszych klientów.

  Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

  ul. Legionów 8C 82-300 Elbląg


  Rejestracja:
  tel. +48 730 050 050, 730 730 353
  pon-pt.: godz. 8.00-18.00, 
  w czwartki: godz. 8.00-19.00,
  pracujmy również w niektóre soboty

  do góry strony