rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

  PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  Udogodnienia dla Pacjentów

  Klinika Medesta oferuje Państwu profesjonalizm, ponad 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu firmy oraz miłą atmosferę w przestronnych i zadbanych wnętrzach. Z radością informujemy, że od kwietnia 2016 Klinika Medesta podwoiła swoją dotychczasową powierzchnię dla poprawy komfortu pacjentów.

  Parking dla samochodów

  Pacjenci, którzy przyjechali samochodem, mogą skorzystać z miejsc parkingowych znajdujących się bezpośrednio pod gabinetami, które lokalizują się na parterze. Osoby, które przyjechały na rowerze, mogą go przypiąć przy wschodniej stronie budynku.

  Rejestracja internetowa

  Zapraszamy do skorzystania z wygodnej rejestracji on-line do wszystkich lekarzy, na zabiegi medycyny estetycznej, a także na zabiegi depilacji laserowej. Wejście do rezerwacji jest TUTAJ

  Dobra komunikacja

  Stosujemy komunikację za pośrednictwem telefonu, SMSa, maila i bezpośrednią twarzą w twarz. Zapraszamy także do otrzymywania informacji o promocjach, nowościach po zapisaniu się do newslettera TUTAJ

  Wyposażenie

  Gabinety wyposażone są w najnowocześniejsze urządzenia posiadające certyfikaty bezpieczeństwa w tym FDA ze sprawdzonych i cenionych firm, takie m.in. jak Cutera Excel V, Laser eCO2 Lutronic, laser frakcyjny nieablacyjny Palomar Emerge, Light Sheer, Laser Palomar Vectus, Ultraformer III, aparat do karboksyterapii, aparaty do kriodestrukcji tkanek i kioterapii, dermatoskopy, USG Dopplerowskie, aparat RF, do wewnątrznaczyniowego zamykania żył, elektrokoagulatory, aparat do makijażu permanentnego Long Time Liner.

  Sala operacyjna, zabiegowa, sala dla pacjenta

  Po krótkich zabiegach chirurgicznych takich m.in. jak liposukcja, przeszczep tłuszczu i komórek macierzystych, operacje żylaków, lasery frakcyjne pacjenci odpoczywają, w szczególnie przeznaczonej do tego, sali pozabiegowej z dostępem do łazienki z prysznicem. Nad pacjentami czuwają lekarz prowadzący i pielęgniarki przez cały czas w godzinach pracy klinki w godzinach od 8.00 do zakończenia pracy.

  Gabinet masażu i kosmetyczny z bezpośrednim dostępem do łazienki z prysznicem

  Atmosfera, dyskrecja

  Przyjemna, intymna oraz dyskretna atmosfera w wydzielonej części dla pacjentów korzystających z zabiegów estetycznych dzięki doświadczonemu personelowi: kosmetologów, lekarzy medycyny estetycznej oraz koordynatora kliniki.

  Znieczulenia przed zabiegami, aby były one bezbolesne

  W czasie oczekiwania na zabiegi typu toksyna botulinowa, laser frakcyjny, kwas hialuronowy i inne zachęcamy do korzystania ze znieczuleń w przygotowanym do tego celu gabinecie przy miłej muzyce i smacznej kawie.

  Boczne wyjście bezpośrednio z gabinetu omijające poczekalnię.

  Dodatkowe wyście przeznaczone jest dla pacjentów mających ochotę ominąć poczekalnię, aby po zabiegu od razu wsiąść w samochód stojący bezpośrednio pod lokalem.

  Promocje i pakiety

  Pacjenci mogą skorzystać z zabiegów w ofertach promocyjnych oraz w atrakcyjnych pakietach. 

  Akceptujemy płatność kartą lub gotówką oraz w walucie zagranicznej, nie ma potrzeby wymieniać pieniędzy w kantorze.

  Umożliwiamy rozłożenie płatności na raty poprzez współpracę z firmą  na miejscu lub poprzez kontakt internetowy. 

  Wygodny i szybki dojazd

  Dzięki wybudowanej drodze ekspresowej krótki czas dojazdu Gdańska Ostródy tylko 45 minut

  Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

  ul. Legionów 8C 82-300 Elbląg


  Rejestracja:
  tel. +48 730 050 050, 730 730 353
  pon-pt.: godz. 8.00-18.00, 
  w czwartki: godz. 8.00-19.00,
  pracujmy również w niektóre soboty

  do góry strony