PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  Radiesse hydroksyapatyt wapnia

  Podany pod skórę hydroksyapatyt wapnia stymuluje fibroblasty (komórki) do produkcji kolagenu, który jest naturalnym rusztowaniem naszej skóry. Z wiekiem wlókna kolagenowe zanikają i rozfragmentowują się. Wówczas nasza skóra traci podparcie i marszczy się.

  Jakie zmarszczki usuwamy za pomocą hydroksyapatytu wapnia?

  Za pomoca Radiesse najczęściej likwidujemy pogłębiające się bruzdy nosowo-wargowe, opadające kąciki ust, zmarszczki palacza, zapadnięte i marszczące się policzki, modelujemy owal twarzy. Dzięki zabiegowi z zastosowaniem hydroksyapatytu wapnia wykonujemy volumetrię i bezoperacyjny lifting twarzy.

  Jak przebiega zabieg?

  Podanie hydroksyapatytu wapnia polega na wprowadzeniu pod zmarszczkę preparatu za pomocą cienkiej igiełki lub kaniuli. Wówczas skóra unosi się do góry, a zmarszczka wygładza sie. Zabieg nie jest bardzo bolesny, a dla osób wrażliwych można zastosować znieczulenie. Natychmiastowy efekt wypełnienia zmarszczek zawdzięczamy żelowemu nośnikowi, który jest składnikiem Radiesse, a który wchłania się po kilku miesiącach. Natomiast hydroksyapatyt wapnia pozostaje w skórze stymuluje ją do produkcji kolagenu.

  Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

  ul. Legionów 8C 82-300 Elbląg


  Rejestracja:
  tel. +48 730 050 050, 730 730 353
  pon-pt.: godz. 8.00-18.00, 
  w czwartki: godz. 8.00-19.00,
  pracujmy również w niektóre soboty

  do góry strony