PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  Wolumetria twarzy

  Zabieg polegający na podaniu kwasu hialuronowego w obrębie policzków w celu zaznaczenia kości jarzmowych, nadania objętości zapadającym się policzkom, podniesieniu wiotczejącej skóry w dolnej części twarzy, szczególnie przy ustach.

  Zabieg polegający na podaniu kwasu hialuronowego w obrębie policzków w celu zaznaczenia kości jarzmowych, nadania objętości zapadającym się policzkom, podniesieniu wiotczejącej skóry w dolnej części twarzy, szczególnie przy ustach (usuwanie tzw. "chomiczków") oraz wymodelowaniu owalu twarzy.

   

  Wolumetria poprawia wygląd okolicy „doliny łez”, która z wiekiem zapada się i uwidacznia zagłębienia pod oczami, nadając twarzy zmęczony wyraz. W języku medycznym wypełnianie "doliny łez" poprzez podanie kwasu hialuronowego tworzy podporę w okolicy oka. Płaski i zapadnięty policzek nabiera łagodnych młodzieńczych krągłości, jakie widzimy u dzieci i młodzieży. Osoby z dużymi policzkami i wydatnymi kośćmi jarzmowymi potrzebują bardziej zastosowania nici hialuronowych niż wolumetrii. Niestety obserwujemy czasem zbyt obfite podanie kwasu hialuronowego w okolicy policzków (m.in. u niektórych aktorek). Przesadzona wolumetria powoduje, że podczas uśmiechu policzki wydają się zbyt duże i „podchodzą” blisko oczu. W gabinetach Medesta cenimy sobie naturalność i wyznajemy maksymę: „lepiej mniej, niż za dużo”.

  Zabieg wolumetrii, podobnie jak nici hialuronowe, wyraźnie odmładza i poprawia rysy twarzy, pozwalając zachować naturalny wygląd. Dodatkową korzyścią zabiegu jest zmniejszenie „worków” i cieni pod oczami.

  Największą zaletą jest mała inwazyjność zabiegu i możliwość powrotu do codziennych zajęć nawet tego samego dnia. Będziesz wyglądać pogodnie i dużo młodziej!

  Patrycja Lubik / Patrycja 2017-10-25

  Opinia do zabiegu: Wolumetria twarzy

  Patrzyłam na swoja twarz w lustrze i widziałam wiele niedoskonałości. Wówczas dr Dąbrowska doradziła mi zabieg wolumetrii. Jestem zadowolona z efektu, koleżanki mówią, że odmłodniałam. Gorąco polecam!

  Natalia Pieńkowska / Nati 2017-10-25

  Opinia do zabiegu: Wolumetria twarzy

  Po zabiegu wyglądam świetnie! Promienny wygląd, skóra napięta, odmłodzona, tak jak chciałam. Świetny zabieg, a dr Hajer bardzo delikatna, nie bolało. POLECAM!!!

  Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Uwagi i sugestie w niej zawarte pozwalają nam ulepszyć i poprawić standardy naszych zabiegów, oraz poprawić jakość obsługi naszych klientów.

  Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

  ul. Legionów 8C 82-300 Elbląg


  Rejestracja:
  tel. +48 730 050 050, 730 730 353
  pon-pt.: godz. 8.00-18.00, 
  w czwartki: godz. 8.00-19.00,
  pracujmy również w niektóre soboty

  do góry strony