PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  IMAGE Skincare peelingi

  IMAGE Skincare to najbardziej innowacyjna marka na profesjonalnym rynku kosmetyków. Twórcami marki są Pani Janna Ronert i doktor Marc Ronert (certyfikowany chirurg plastyk). Siedziba główna i laboratorium IMAGE Skincare znajduje się w Palm Beach na Florydzie.

  Marka IMAGE Skincare w trosce o dobro swoich Klientów i środowisko NIE stosuje:

  - parabenów

  - substancji zapachowych

  - kolorantów.

  I Peel Extra Strong

  Wskazania - zmniejszenie uszkodzeń posłonecznych, ujednolicenie barwy i powierzchni skóry, skóra tłusta, łojotokowa - trądzik, głębokie przebarwienia, skóra „oporna” na działanie peelingów chemicznych.

  Opis zabiegu - zabieg dwoma peelingami: Perfection Lift oraz Beta Lift.

  Skutek - odmłodzenie skóry, wygładzenie zmarszczek.

   

  I Peel Acne Lift

  Wskazania - skóra tłusta, przetłuszczająca się, z problemami trądzikowymi.

  Opis zabiegu - peeling będący połączeniem kwasu salicylowego z glikolowym, działa wspomagająco w leczeniu trądziku i redukcji łojotoku. Kwas salicylowy ma właściwości keratolityczne i dodatkowo wpływa redukująco w stosunku do aktywności wydzielniczej gruczołów łojowych. Jest łagodniejszy 
  w porównaniu do alfa hydroksykwasów. 
  Kwas glikolowy jako mała cząsteczka, penetruje głęboko dając możliwość lepszego odblokowania zrogowaciałych ujść gruczołów łojowych, co z kolei wspomaga oczyszczanie mechaniczne skóry (które można włączyć do terapii przeciwtrądzikowej).

  Skutek - redukuje stany zapalne, powstrzymuje rozwój trądziku i produkcję melaniny, odnowa i równowaga komórkowa, oczyszczenie i natlenienie.

   

  I Peel Beta Lift

  Wskazania - skóra tłusta, łojotokowa, trądzik ropowniczy

  Opis zabiegu - 20% kwas salicylowy o właściwościach złuszczających

  Skutek - redukuje stany zapalne, powstrzymuje rozwój trądziku i produkcję melaniny, odnowa i równowaga komórkowa, oczyszczenie i natlenienie.

   

  I Peel the Signature Facelift - Vitamina C

  Wskazania - poprawia mikrokrążenie oraz wytrzymałość naczyń krwionośnych, pobudza produkcję kolagenu, działa oczyszczająco i łagodząco.

  Opis zabiegu - Signature Face Lift to witaminowy peeling, który można wykonywać wszystkim, niezależnie od rodzaju skóry. Jest odpowiedni dla osób o wrażliwych skórach, z problemami naczyniowymi, a także dla tych, którzy boją się, bądź nigdy nie poddawali się zabiegom eksfoliacyjnym.

  Preparat poza 30% zawartością witaminy C, składa się z enzymów proteolitycznych pochodzenia roślinnego. To połączenie gwarantuje delikatną eksfoliację, połączoną z lekko rozjaśniającym działaniem. Największą zaletą peelingu jest jednak jego stymulujący wpływ dzięki witaminie C – obejmuje on pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu, wzmocnienie i usprawnienie mikrocyrkulacji w naczyniach włosowatych skóry, jak również ochronę antyoksydacyjną.

  Dodatkowo w skład preparatu wchodzi kwas hialuronowy, nawilżające polipeptydy i wyciągi roślinne
  o działaniu antyoksydacyjnym.

  Skutek - jak każdy peeling i ten pobudza odnowę komórkową naskórka, pomaga nawilżyć skórę
  i stymuluje ją do regeneracji. Nie powoduje wyraźnego łuszczenia się skóry i może powodować delikatne, szybko ustępujące zaczerwienienie.

   

  I Peel Wrinkle Lift

  Wskazania - wszystkie typy starzenia objawiające się na skórze, widoczne zmarszczki, nierównomierna pigmentacja, sucha, szorstka w dotyku skóra, przetłuszczająca się skóra, trądzik zaskórnikowy, skóra palacza.

  Opis zabiegu - Wrinkle Lift jest silnym zabiegiem, podczas którego dochodzi do zdecydowanego złuszczania warstwy rogowej przy jednoczesnej silnej stymulacji skóry witaminą A. Peeling tworzy roztwór kwasu glikolowego i retinolu.  Kwas glikolowy strukturalnie składa się z bardzo małych cząsteczek (jego cząsteczka jest najmniejsza spośród wszystkich tworzących alfa-hydroksykwasy), dlatego penetruje w głąb warstwy rogowej powodując jej lepsze, silniejsze złuszczanie, co w konsekwencji przyczynia się do głębszego przenikania innych substancji aktywnych – tu retinolu. Witamina A wpływa stymulująco na poziomie skóry właściwej, gdzie pobudza fibroblasty do produkcji macierzy zewnątrzkomórkowej, natomiast w naskórku wpływa regulująco i usprawniająco na podziały i różnicowanie komórek w warstwie podstawowej, przyspieszając zaburzone procesy odnowy naskórka.

  Skutek - odnowa komórkowa i stymulacja regeneracji naskórka, działanie antyoksydacyjne, odżywiające, ochronne, rozjaśniające. Peeling wygładza skórę, przyśpiesza gojenie, oczyszcza i natlenienia.

   

  I Peel Lightening Lift

  Wskazania - Lightening Lift to zabieg eksfoliacyjny, przeznaczony do przeprowadzania kuracji redukującej przebarwienia pigmentacyjne.

  Opis zabiegu - poprawia mikrokrążenie oraz wytrzymałość naczyń krwionośnych, pobudza produkcję kolagenu, działa oczyszczająco i łagodząco. 

  Skutek - redukcja przebarwień pozapalnych, wzmocnienie układu odpornościowego i stymulacja produkcji kolagenu.

   

  I Peel Perfection Lift

  Wskazania - skóry starzejące się, zaburzona pigmentacja,  nierówna powierzchnia naskórka – nierówności pozapalne, skóra tłusta, łojotokowa, trądzik.

  Opis zabiegu - najnowszy peeling marki to preparat będący najbardziej nowoczesnym rozwiązaniem łączącym złuszczanie (kwasy: salicylowy i mlekowy oraz rezorcyna), regulację (retinol), ochronę antyoksydacyjną (komórki macierzyste z jabłoni i witamina C) oraz stymulację odnowy komórkowej (komórki macierzyste z jabłoni i peptydy).

  Zawarte w roztworze składowe usuwają zmiany hiperkeratotyczne oraz wykazują działanie złuszczające.

  Skutek - komórki macierzyste z jabłoni skutecznie neutralizują szkodliwe działanie wolnych rodników pełniąc funkcję ochronną i stymulują komórki macierzyste w warstwie podstawowej do produkcji nowych komórek.

  Witamina C wspomaga komórki macierzyste w ochronie antyoksydacyjnej, a także pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu zwiększając elastyczność skóry.

  Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Uwagi i sugestie w niej zawarte pozwalają nam ulepszyć i poprawić standardy naszych zabiegów, oraz poprawić jakość obsługi naszych klientów.

  Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

  ul. Legionów 8C 82-300 Elbląg


  Rejestracja:
  tel. +48 730 050 050, 730 730 353
  pon-pt.: godz. 8.00-18.00, 
  w czwartki: godz. 8.00-19.00,
  pracujmy również w niektóre soboty

  do góry strony