PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  Cosmelan usuwanie przebarwień

  Przebarwienia na delikatnej skórze twarzy i dekoltu zmarszczki pojawiają się z wiekiem. Czasem są one wynikiem działania czynników zewnętrznych, jak słońce czy przyjmowane leki, część z nich to skutek przebytych chorób skórnych czy zaburzeń hormonalnych.

  Przed decyzją o zabiegu lekarz dermatolog powinien obejrzeć przebarwienie skóry, ponieważ może być ono wynikiem choroby i  zagrażać zdrowiu. Ostuda w większości przypadków  nie wymaga leczenia, lecz z uwagi na defekt kosmetyczny może być poddawana terapii odbarwiającej.

  Medesta proponuje swoim Pacjentom skuteczne zabiegi likwidujące przebarwienia i przywracające naturalny, równomierny koloryt skóry. Najlepsze efekty osiągamy dzięki zastosowaniu preparatu Cosmelan.

  Wskazania do wykonywania zabiegu:

  • przebarwienia pozapalne, pociążowe
  • zaburzenia pigmentacji, plamy barwnikowe pochodzenia hormonalnego (melasma / ostuda)
  • zaskórniki (rozszerzone pory, łojotok)
  • zmiany powstałe w wyniku działania czynników środowiskowych (przebarwienia posłoneczne)

  COSMELAN to nowoczesny preparat, posiadający silne właściwości depigmentacyjne. Kuracja jest szczególnie skuteczna w przypadku przebarwień hormonalnych (usuwanie plam typu melasma / ostuda) oraz małych plamek, takich jak piegi czy zmiany posłoneczne. Skuteczność terapii to redukcja plam o 95 procent u większości pacjentów (potwierdzone badaniami). Ponadto COSMELAN rozjaśnia koloryt oraz przywraca równowagę skórze tłustej i mieszanej. Reguluje wydzielanie łoju, zwęża pory i stymuluje odnowę kolagenu.

  Przebieg zabiegu Cosmelan

  Po nałożeniu maski Cosmelan 1 w gabinecie lekarskim pacjent uda się do domu. Cosmelan 1 przypomina żółtawy, brzoskwiniowy fluid i jest widoczny, więc nie planujemy tego dnia wyjścia ze znajomymi lub na zakupy. Pacjent po upływie 8-12 godzin samodzielnie zmywa okolicę pokrytą Cosmelanem 1. Następnie przez okres 4 tygodni smaruje się krem Cosmelan 2 w domu pod ścisłą kontrolą lekarza dermatologa. Po tym czasie przebarwienia ustępują. Cena zabiegu zawiera konsultacje lekarskie, nawet co kilka dni w razie konieczności. Dodatkowe korzyści zabiegu – skóra jest gładsza i bardziej napięta, a w przypadku skóry przetłuszczającej się – zmniejsza się wydzielanie sebum (łoju).

  Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Uwagi i sugestie w niej zawarte pozwalają nam ulepszyć i poprawić standardy naszych zabiegów, oraz poprawić jakość obsługi naszych klientów.

  Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

  ul. Legionów 8C 82-300 Elbląg


  Rejestracja:
  tel. +48 730 050 050, 730 730 353
  pon-pt.: godz. 8.00-18.00, 
  w czwartki: godz. 8.00-19.00,
  pracujmy również w niektóre soboty

  do góry strony