rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

  PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  Makijaż permanentny LONG TIME LINER®

  LONG TIME LINER®, to najwyższa jakość produktów i usług. Makijaż wykonany tą metodą uznaje się za najbardziej doskonały.

  W dbałości o zadowolenie naszych klientek, do zabiegów makijażu permanentnego wybraliśmy firmę Long-Time-Liner® - nr 1 na rynku kosmetycznym!

  Zadaniem makijażu permanentnego jest podkreślenie konturu brwi, oczu i ust, wraz z poprawą ich kształtu, delikatne wypełnienie ust oraz rozświetlenie.

  Conture® Make-up LONG TIME LINER®, to przede wszystkim bezpieczeństwo!

  Niezwykle dyskretny i bezpieczny sposób na podkreślenie piękna.

  Pigmenty Conture 2000, są bezpieczne dla zdrowia i spełniają międzynarodowe wymogi określone dla produktów medycznych. Pod względem alergologicznym i toksykologicznym nie budzą żadnych zastrzeżeń. Posiadają certyfikat i spełniają standardy EEC i FDA, dotyczące zawartości metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych. Farby LTL nie zwierają gliceryny.

  Posiadają status mikrobiologiczny, bezpieczeństwo sterylności poprzez promieniowanie Gamma, sterylne opakowania oraz sterylne farby pigmentacyjne.

  MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU - (sposób na piękne spojrzenie)

  Jeśli masz dość codziennego malowania kresek, sprawdzania w lustrze, czy makijaż jest w porządku, bądź wada wzroku sprawia, że jest to dla Ciebie uciążliwe - będziesz zachwycona!

  Makijaż permanentny oczu, pozwala doskonale je podkreślić i zagęścić optycznie linię rzęs.

  • wygoda i nienaganny wygląd

  KRESKA GÓRNA ZAGĘSZCZAJĄCA LINIĘ RZĘS 

  • ten rodzaj kreski jest bardzo subtelny i wygląda niezwykle naturalnie. Nikt nie zauważy makijażu permanentnego, ale wszyscy zwrócą uwagę, że masz piękne oczy i gęste rzęsy.

  KRESKA DEKORACYJNA OKA

  • makijaż permanentny oczu może być też mocniejszy. Jeśli lubisz wyraźny i mocny makijaż, możesz wybrać kreskę dekoracyjna oka

  KRESKA DOLNA OKA

  • kreska dolna oka, dopełnia makijaż i sprawia, że oczy stają się optycznie większe

  Przeciwskazania:

  • infekcja wirusowa
  • cukrzyca,
  • łuszczyca
  • stosowanie preparatu na porost rzęs (na miesiąc przed zabiegiem należy go odstawić)
  • przedłużone lub zagęszczone rzęsy (należy je zdjąć przed zabiegiem)
  • infekcje lub choroby oczu
  • ciąża
  • przyjmowanie leków sterydowych

  Pamiętaj, by poinformować linergistkę o innych chorobach i przyjmowanych lekach.

  Pielęgnacja przed zabiegiem

  Warto zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry wokół oczu. Jeśli jest wrażliwa, skłonna do podrażnień i opuchnięć, dobrze jest wcześniej przyjmować kapsułki homeopatyczne z arniki oraz zadbać o dobry sen.

  Tuż po zabiegu

  Oczy mogą być lekko opuchnięte, zaczerwienione oraz mogą sprawiać wrażenie zapłakanych.

  Opuchlizna szybko mija, także szybko można wrócić do codziennych obowiązków.

  Bezpośrednio po zabiegu barwa kresek jest intensywna, dotyczy to również delikatnego makijażu. W ciągu 3 do 7 dni makijaż wyłuszczy się i kolor zblednie do 50% barwy wyjściowej. Ze względu na wyłuszczenie się naskórka, konieczne jest wykonanie korekty, podczas której makijaż jest wzmacniany i nabiera ostatecznego kształtu.

  Pielęgnacja po zabiegu

  W momencie uczucia suchości i ściągnięcia, nawilżać żelem z arniki lub świetlika nanosząc film ochronny wokół oczu kilka razy dziennie. Do dwóch tygodni nie należy korzystać z basenu, sauny, solarium oraz ekspozycji na słońce. Skórę poddaną pigmentacji nie wolno myć mydłem!

  Orientacyjny czas trwania zabiegu około 90 minut.

  Zabieg bezbolesny - znieczulenie płyn i krem znieczulający.

  źródło:http://permanentnywarszawa.pl/long-time-liner/pigmenty/

  MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

  Doskonała linia brwi, to sporadyczność. Często włoski rosną nieregularnie, lub są rzadkie przez ich częstą regulację. Malowanie daje krótkotrwały efekt. Dzięki makijażowi permanentnemu brwi, możesz odzyskać naturalny ich kształt z pięknym łukiem brwiowym, podkreślającym Twoje oczy i urodę.

  Makijaż ten możesz wykonać dwiema metodami: włoskową i cieniowania.

  MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI METODĄ CIENIOWANIA

  Metoda cieniowania brwi polega na wykonaniu takiego rysunku brwi, który daje wrażenie delikatnego cieniowania pod włoskami. Efekt cieniowania sprawia, że brwi mają naturalny wygląd.

  Makijaż wtapia się we włoski, uzupełniając przy tym braki w łuku brwiowym oraz podkreśla jego kształt.

  MAKIJAŻ PERMANENTY METODĄ WŁOSKOWĄ

  Linergistka wprowadza pigment liniowo, tworząc w łuku brwiowym rysunek imitujący naturalne włoski, zagęszczając przy tym rzadkie brwi. Makijaż wykonany tą metodą wygląda niezwykle naturalnie.

  Przeciwskazania do zabiegu:

  • infekcja wirusowa
  • cukrzyca
  • łuszczyca
  • w odstępie mniejszym niż 2 tyg., twarz ostrzykiwana była botoxem lub kwasem
  • hialuronowym
  • ciąża
  • leki sterydowe

  Pamiętaj, by poinformować linergistkę o innych chorobach i przyjmowanych lekach!

  Pielęgnacja przed zabiegiem:

  Przed zabiegiem makijażu permanentnego najlepiej jest nie depilować brwi przez miesiąc by odrosły i stały się naturalne. W taki sposób łatwiej ocenić jaki jest naturalny kształt brwi.

  Jeśli przed zabiegiem skóra wokół brwi łuszczy się, bądź jest sucha – wykonaj peeling i nałóż maseczkę lub ampułkę nawilżającą. Jeśli skóra jest tłusta – oczyść ją przed zabiegiem. Dobrze przygotowana skóra lepiej przyjmuje pigment, przez co makijaż permanentny będzie bardziej trwały.

  Tuż po zabiegu

  Skóra może być delikatnie opuchnięta lub zaczerwieniona. Ten stan szybko znika. Tuż po zabiegu makijaż permanentny może wydawać Ci się za mocny. Należy pamiętać, że w ciągu 3 do 7 dni od zabiegu naskórek złuszczy się i makijaż stanie się jaśniejszy o ok. 50%. Z tego względu konieczna jest druga wizyta, podczas której kształt i kolor jest korygowany i jeśli jest taka potrzebawzmacniany.

  Pielęgnacja skóry po zabiegu:

  W momencie uczucia suchości i ściągnięcia, do regeneracji używamy Cicaplast, Alantan, Bephanten. Nie należy myć skóry mydłem, trzeć, skubać oraz dotykać pigmentowanej skóry!

  Do dwóch tygodni po zabiegu należy unikać solarium, ekspozycji na słońce, basenu i saun.

  Elżbieta Domska 2019-02-03

  Opinia do zabiegu: Makijaż permanentny LONG TIME LINER®

  Makijaż permanentny brwi Pani Asia wykonała mi fantastycznie. Zabieg przebiegał profesjonalnie, w miłej atmosferze, przy dokładnym tłumaczeniu każdego etapu. Brwi narysowane pięknie, lepiej niż chciałam. Jestem super zadowolona za co dziękuję Pani Asi.

  Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Uwagi i sugestie w niej zawarte pozwalają nam ulepszyć i poprawić standardy naszych zabiegów, oraz poprawić jakość obsługi naszych klientów.

  Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

  ul. Legionów 8 lokal C 82-300 Elbląg


  Rejestracja:
  tel. +48 730 050 050, 730 730 353
  pon-pt.: godz. 8.00-18.00, 
  w czwartki: godz. 8.00-19.00,
  pracujmy również w niektóre soboty

  do góry strony