Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

  PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  Usuwanie naczynek i pajączków na twarzy i nogach

  Jako jedyni w naszym województwie w klinice Medesta laserowe zamykanie naczynek na twarzy i nogach przeprowadzamy za pomocą najlepszego w swoje klasie lasera Cutera Excel V. Jest to urządzenie, które dzięki opatentowanej przez Amerykanów końcówce chłodzącej sprawia, że zabiegi są bardzo skuteczne i niebolesne tak jak było dotychczas. Laser zawiera w sobie 2 długości fali- czyli oznacza to, że w urządzeniu są jednocześnie 2 lasery - pierwszy do wszelkiego rodzaju naczynek na twarzy, a drugi do żyłek na nogach.

  Kłopotliwa skóra naczynkowa, pokryta siecią naczynek krwionośnych jest problemem wielu osób. Kruchość naczyń i ich pękanie może być wynikiem uwarunkowań genetycznych, zaburzeń hormonalnych i krążeniowych, nadciśnienia tętniczego oraz nadmiernej wrażliwości na działanie czynników zewnętrznych. Aby skóra stała się gładka i zdrowa w gabinetach Medesty wykonujemy profesjonalne zabiegi laserowego zamykania naczynek laserem Excel V Cutera, które dają skuteczny i trwały efekt, zarówno kosmetyczny jak i leczniczy.

   

  Istotą działania stosowanego przez nas lasera jest zjawisko fototermolizy selektywnej. Wiązka lasera o określonej długości fali pochłaniana jest przez barwnik krwi tj. hemoglobinę, a następnie zamieniana na ciepło, które powoduje obkurczenie i trwałe zamknięcie naczynia. Zamknięte naczynie ulega resorpcji, czyli naturalnemu wchłonięciu przez organizm i po pewnym czasie znika. Po zabiegu w miejscu naświetlania może wystąpić zaczerwienienie, niewielkie zasinienie, strupek lub obrzęk skóry, które ustępuje w ciągu kilku godzin lub po kilku dniach.

  Laserowe usuwanie naczynek jest to bezpieczny, szybki i bezbolesny zabieg. Do zamknięcia pojedynczych, drobnych naczynek starcza 1 zabieg, jednak przy większych zmianach zazwyczaj potrzeba 2-5 zabiegów w odstępach 4-6 tygodniowych.

  Kompleksowe zamykanie pajączków na nogach zawdzięczamy połączeniu piankowania czyli skleroterapii żylaków pod kontrolą USG oraz lasera Neodymowo-yagowego Cutera Excel V.

  Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

  ul. Legionów 8 lokal C 82-300 Elbląg


  Rejestracja:
  tel. +48 730 050 050, 730 730 353

  pracujemy: pon-pt.: godz. 8.30-18.00, 
  w czwartki: 8.30-19.00,
  pracujemy również w wybrane soboty

  do góry strony