Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

  PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  Walentynkowe promocje i nowości

  Walentynkowe promocje na zabiegi mezoterapii igłowej

  Mezoterapia całej twarzy od 250 zł

  Z okazji nadchodzących Walentynek ogłaszamy promocję na mezoterapię igłową.

  Oferta obowiązuje od 8.02.2021 do 28.02.2021. Na niżej wymienione zabiegi można także wykupić bon podarunkowy.

  1. RRS Ha eyes 1,5 ml - mezoterapia pod oczy oraz na całą twarz. Zawiera koktajl witaminowy i kwas hialuronowy. Wypłyca zmarszczki, napina skórę. Teraz promocja 250 zł.
  2. Luminera Hydrayal, objętość 1,25 ml wystarczy aby podać na skórę twarzy i szyi. To preparat o największej zawartości kwasu hialuronowego, dzięki czemu silnie nawilża i odżywia skórę. Teraz w cenie 480 zł.
  3. RRS Ha 75+ RRS HA eyes  pro – mezoterapia do aplikacji na twarz, szyję, dekolt i ręce. Zapewnia głębokie nawodnienie i spłycenie zmarszczek. RRS Ha 75+ RRS HA eyes  to ekskluzywna biorewitalizacja aż 5 okolic! Cena 800 zł za preparat o objętości aż 6,5 ml.
  4. Cytocare, objętość 5 ml to koktail witaminowy i 32 mg kwasu hialuronowego do podania w skórę twarzy i szyi i dekoltu. Mezoterapia daje efekt odmłodzenia i wygładzenia skóry. Oprócz kwasu hialuronowego zawiera aż 55 aktywnych składników. Cena zabiegu 480 zł.

   Zapraszamy! Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń, tel. 730 050 050.

   Opis preparatów:

   RRS HA EYES to produkt oparty na kwasie hialuronowym w połączeniu z różnymi kompleksami biorewitalizującymi. Formuła jest zaprojektowana do mezoterapii wymagającej okolicy oka i skóry twarzy. Ma działanie antyoksydacyjne.

   Zastosowanie:

   • nawilżenie
   • poprawa mikrokrążenia
   • rozjaśnienie skóry
   • poprawa konturów oczu

   CytoCare® 532 to koktajl przeznaczony do mezoterapii francuskiego Laboratorium RevitaCare®, dający efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry. Wyjątkową skuteczność zapewnia skład preparatu który, oprócz kwasu hialuronowego, zawiera także 55 aktywnych składników, w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Dzięki CytoCare® 532 biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry, jej widocznie lepsza kondycja, to tylko niektóre korzyści wynikające z zastosowania CytoCare® 532. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową. Ma działanie przeciwutleniające i ochronne.

    RRS Hyalift 75 Proactive, 5 ml

    RRS Hyalift 75 to czysty niestabilizowany kwas hialuronowy wysoko stężony 15 mg/ml i roztwór biorewitalizacyjny 1.54mg/ml

    Zastosowanie:

    • nawilżenie i biorewitalizacja
    • działania anti-aging
    • redukcja powierzchniowych zmarszczek
    • redukcja wiotkości skóry

    Dermatologia i Medycyna Estetyczna
    Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

    ul. Legionów 8 lokal C 82-300 Elbląg


    Rejestracja:
    tel. +48 730 050 050, 730 730 353

    pracujemy: pon-pt.: godz. 8.30-18.00, 
    w czwartki: 8.30-19.00,
    pracujemy również w wybrane soboty

    do góry strony