Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

  PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  Laser tulowy - Baby face i mezoterapia laserowa

  Laserem tulowym wykonujemy zabiegi na górnych warstwach skóry w celu uzyskania efektu Baby Face Beauty. Przez określenie Baby face rozumiemy gładką, rozjaśnioną, pozbawioną zmarszczek i przebarwień twarz. Jednym słowem laser ten służy do odmładzania oraz do mezoterapii laserowej skóry twarzy oraz zabiegów na owłosioną skórę głowy w przypadku łysienia i wypadania włosów.  

  Zalety:

  - efekty zabiegu porównywalne do efektów po zabiegu laserem frakcyjnym co2

  - brak okresu rekonwalescencji

  Teraz w promocyjnej cenie od 890 zł za jeden zabieg na twarz (obowiązuje w przypadku wykupienia pakietu dwóch zabiegów 2 x 890 zł).

  Na czym polega zabieg?

  Zabiegi laserem tulowym polegają na odmładzaniu skóry za pomocą tworzenia płytkich kanalików w naskórku głębokości 200 mikrometrów. Mikrodziurkowanie skóry powoduje tworzenie  małych otworków pod naskórkiem o średnicy  40-100 mikrometrów w zależności od parametrów laserowych. Do tych mikrootworków podajemy substancje odżywcze, lecznicze i odmładzające porównywalnie jak w mezoterapii igłowej. Nakładane na skórę kosmeceutyki dobrane są do problemu skóry.

  Zalety lasera tulowego
  Największą zaletą lasera jest brak rekonwalescencji po zabiegu, efekt odmłodzonej skóry i rozjaśnienia przebarwień. Zabiegi można wykonywać u pacjentów z najbardziej wrażliwą, cienką, suchą i naczynkową skórą, ponieważ nie występuje po zabiegu obrzęk. Dobrze prowadzona terapia sprawia, że zabiegi laserem tulowym są niezwykle bezpieczne. U pacjentów z grubą, łojotokową skórą można stosować tryb ablacyjny z wyższą energią, tak aby uzyskać efekt jak po laserze co2 frakcyjnym, ale bez okresu rekonwalescencji.

  Więcej informacji kliknij tutaj

  Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

  ul. Legionów 8 lokal C 82-300 Elbląg


  Rejestracja:
  tel. +48 730 050 050, 730 730 353

  pracujemy: pon-pt.: godz. 8.30-18.00, 
  w czwartki: 8.30-19.00,
  pracujemy również w wybrane soboty

  do góry strony