Sklep internetowy E-mail: kontakt@medesta.pl

rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

  PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  Klinika Medesta pracuje

  Klinika Medesta pracuje na kilka sposobów

  Prowadzimy tele i wideokonsultacje.

  E-konsultacja telefoniczna lub wideokonsultacja to nowoczesny, bezpieczny, szybki i wygodny sposób na uzyskanie pomocy lekarskiej, e-recepty i e-zwolnienia. Lekarz wykonuje połączenie telefoniczne lub wideorozmowę za pośrednictwem aplikacji WhatsApp, w godzinach wskazanych przez pacjenta. Oglądanie wyników badań, dawkowanie leków, kontrola stanu pacjenta może odbyć się zdalnie.

  Usługa e-konsultacji, w pierwszej kolejności jest prowadzona przez personel Kliniki Medesta, w drugim etapie konkretne przypadki są przekazywane do lekarza prowadzącego lub tego który jest aktualnie danego dnia w Klinice. Więcej informacji na ten temat oraz udogodnienia związane z płatnościami można uzyskać na stronie sklepmedesta.pl lub telefonicznie pod nr 730 050 050.

  Lekarz decyduje o tym czy leczenie będzie zdalne czy na miejscu w Klinice. 

  Jeżeli podczas e-konsultacji lekarz uzna, że wizyta pacjenta jednak jest niezbędna, wówczas pacjent dopłaci jedynie różnicę w cenie e-wizyty a konsultacji w gabinecie Kliniki.

  Koszt e-konsultacji lekarskiej to kwota od 120 do 140 zł, e-recepty 40 zł, płatne z wyprzedzeniem.

  Do przeprowadzenia e-konsultacji lekarskiej potrzebujemy:

  • imię, nazwisko i pesel pacjenta

  • wykonany przelew o tytule: imię, nazwisko i pesel pacjenta (lub kod płatności ze Sklepu Medesta)

  • adres e-mail, na który lekarz po e-wizycie wyśle zalecenia i e-receptę

    

  Dajemy możliwość wysłania zdjęć, wyników badań i wszystkich niezbędnych informacji bezpośrednio na adres mailowy lekarza.

  To daje pacjentowi pewność, że lekarz będzie mieć niezbędne informacje. Lekarz na podstawie otrzymanych informacji podejmuje decyzję, czy proces leczenia można kontynuować zdalnie (e-konsultacje lekarskie), czy niezbędna będzie wizyta pacjenta w Klinice. Często przed podjęciem decyzji odnośnie kwalifikacji leczenia, lekarz wykonuje telefon do pacjenta i prowadzi krótką rozmowę.

  Klinika Medesta jest otwarta dla potrzebujących porady i leczenia dermatologicznego, chirurgicznego, ginekologicznego, endokrynologicznego oraz badań radiologicznych.

  Wszystkie wizyty pierwszorazowe są kwalifikowane na wizyty osobiste. Każdy pacjent, zanim przyjdzie, jest informowany o podjętych środkach bezpieczeństwa. Otrzyma na miejscu ankietę w której oświadcza, że nie był za granicą w ostatnich 2 tygodniach, nie miał kontaktu z osobami na kwarantannie, nie ma gorączki itp. Mierzymy na miejscu temperaturę termometrem bezdotykowym. Przy wejściu do Kliniki znajduje się płyn do dezynfekcji i rękawiczki jednorazowe. Lekarze i personel Kliniki pracują w maseczkach ochronnych, a liczba pacjentów przebywających w przychodni została ograniczona do 2 w poczekalni. Prosimy o nie przychodzenie wcześniej oraz o przyjście bez osób towarzyszących, jeżeli jest to możliwe.

  Wszystkie informacje na temat pracy Kliniki Medesta uzyskacie Państwo pod nr tel. 730 050 050.

  Przedpłaty prosimy dokonywać poprzez Sklep Medesta

  Rejestracji na e-konsultacje lekarskie można dokonać telefonicznie lub poprzez rejestrację on-line tutaj.

  Do każdego zrealizowanego przelewu drukujemy paragon fiskalny, który pozostaje do odbioru w Klinice Medesta.

  Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

  ul. Legionów 8 lokal C 82-300 Elbląg


  Rejestracja:
  tel. +48 730 050 050, 730 730 353

  pracujemy: pon-pt.: godz. 8.30-18.00, 
  w czwartki: 8.30-19.00,
  pracujemy również w wybrane soboty

  do góry strony