PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  Mikrodermabrazja diamentowa

  Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania naskórka, którą wykorzystuje kosmetyka i dermatologia. Pozwala na powolne ścieranie naskórka warstwa po warstwie aż do pożądanego poziomu, pod stałą kontrolą wizualną.
  Usunięcie powierzchownych warstw naskórka powoduje zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny, stymuluje naturalny wzrost zdrowych komórek naskórka, które zastępują stare. W wyniku usunięcia wierzchnich warstw, skóra staje się gładsza, jaśniejsza, świeższa i bardziej elastyczna.

  Nie przekraczanie zewnętrznej powierzchni skóry, tj epidermy podczas zabiegu powoduje, że mikrodermabrazja jest zabiegiem znacznie łagodniejszym niż peelingi chemiczne czy zabiegi laserowe.


  W naszym gabinecie zabieg mikrodermabrazji w przypadku skór łojotokowych mocno zanieczyszczonych, wykonywany jest z podczyszczeniem manualnym oraz zestawem preparatów normalizujących prace gruczołów łojowych, co gwarantuje wysoką efektywność zabiegu.
  Zabieg mikrodermabrazji diamentowej wykonuje się przede wszystkim na twarz. W naszym gabinecie proponujemy Państwu możliwość rozszerzenia zabiegu o okolicę szyi i dekoltu.


  Zabieg wykonujemy jednorazowo w celu odświeżenia lub w serii 3-10 zabiegów w odstępach co 10 dni każdy.


  Czas zabiegu ok 40 min.

  Crystal Collagen - Anti Couperose to kolagenowy zabieg wzmacniający naczynia krwionośne. Zabieg stworzony na bazie kolagenu krystalicznego, wzbogacony kompleksem łagodzącym podrażnienia. Obniża temperaturę, likwiduje obrzęki, wzmacnia kruche naczynia włosowate i wspomaga regenerację naskórka. Gwarantuje optymalne nawilżenie oraz przywraca równowagę hydrolipidową.

  Zabieg z płatem kolagenowym dotyczy okolicy twarzy, szyi i dekoltu.
  Najlepszy efekt zabiegu, utrzymujący się długie miesiące, uzyskamy wykonując go w serii 3 – 5 zabiegów w odstępach 10-14 dni między zabiegami.

  Czas zabiegu wraz z okolicą szyi i dekoltu wynosi ok 1h.

  Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Uwagi i sugestie w niej zawarte pozwalają nam ulepszyć i poprawić standardy naszych zabiegów, oraz poprawić jakość obsługi naszych klientów.

  Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

  ul. Legionów 8C 82-300 Elbląg


  Rejestracja:
  tel. +48 730 050 050, 730 730 353
  pon-pt.: godz. 8.00-18.00, 
  w czwartki: godz. 8.00-19.00,
  pracujmy również w niektóre soboty

  do góry strony