PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  Linerase kolagen nowej generacji

  Linerase to preparat z nowym kolagenem przeznaczony nie do smarowania jak w przypadku kremaów, ale do wstrzykiwania do skóry. Otrzymał on na XVI Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-aging prestiżową nagrodę - Perłę Dermatologii Estetycznej w kategorii najlepszy preparat do biostymulacji tkankowej.

  Linerase to atelokolagen, czyli odpowiednio oczyszczony i przygotowany w procesach biotechnologicznych nowoczesny kolagen, przeznaczony do stymulacji skóry do procesów regeneracji i odbudowy tkanek. Podawanie go do skóry bardzo cienką igiełką powoduje, że uzupełnia on niedobory utraconego z wiekiem własnego kolagenu oraz stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych na bazie wstrzykniętego preparatu Linerase.

  Zabieg z użyciem Linerase jest bezpieczny, a preparat otrzymał certyfikat medyczny do wstrzyknięć.

  Przebieg zabiegu

  Atelokolagen Linerase to proszek przeznaczony do rozcieńczenia w soli fizjologicznej. Procedura zabiegu jest małoinwazyjna. Po znieczuleniu skóry kremem znieczulającym za pomocą cieniutkiej, jednorazowej igiełki nowoczesny kolagen wstrzykuje się na głębokość 3-4 mm do skóry twarzy, szyi i dekoltu. Zabieg podobny do głębszej mezoterapii, ale nakłucia przeprowadza się w większych odstępach. Pacjent nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, ale zaleca się wykonanie pierwszego zabiegu w piątek ze względu na rzadko występujące siniaczki. Podawanie kolagenu jest nieprzyjemne, ale dla komfortu wrażliwych pacjentów podaje się znieczulenie do wstrzykiwanego roztworu.

  Po zabiegu:

  • skóra może być lekko zaczerwieniona i
  • opuchnięta, czasem
  • lekko swędząca w miejscu wstrzyknięcia kolagenu.
  • ze względu na nakłucia mogą być widoczne małe zasinienia
  • reakcje te ustępują po kilku dniach.

  Wskazania

  LINERASE wykorzystuje się w następujących celach: 

  • zmniejszenie wiotkości skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni
  • spłycanie blizn zanikowych
  • zmniejszenie zmarszczek
  • poprawa gęstości skóry

  Poprawa jędrności skóry po zabiegu utrzymuje się długo do czasu aż skóra na nowo nie postarzeje się. Zabiegi przeprowadza się co 2-4 tygodni. Pierwsze efektu widoczne są po około 2 zabiegach po 4 tygodniach.

  Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Uwagi i sugestie w niej zawarte pozwalają nam ulepszyć i poprawić standardy naszych zabiegów, oraz poprawić jakość obsługi naszych klientów.

  Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

  ul. Legionów 8C 82-300 Elbląg


  Rejestracja:
  tel. +48 730 050 050, 730 730 353
  pon-pt.: godz. 8.00-18.00, 
  w czwartki: godz. 8.00-19.00,
  pracujmy również w niektóre soboty

  do góry strony