PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  Laserowe usuwanie zmarszczek i blizn - laser frakcyjny CO2

  Usuwanie blizn i zmarszczek laserem frakcyjnym CO2

  Nasza Klinka Medesta posiada jeden z najlepszych na rynku laserów frakcyjnych CO2 firmy Lutronic, który usuwa zmarszczki, poprawia kondycję skóry oraz bardzo skutecznie spłyca blizny potrądzikowe.

  Według lekarzy z najbardziej znanych i renomowanych klinik medycyny estetycznej w Polsce jeden zabieg laserem ablacyjnym Co2 odpowiada 4-5 zabiegom laserem nieablacyjnym.

  Laser Co2 jest laserem ablacyjnym, czyli po zabiegu zostają mikro uszkodzenia naskórka w postaci drobnych strupków. Goją się one w ciągu kliku dni.

  Zastosowanie lasera frakcyjnego CO2

  • Wygładzanie zanikowych blizn po trądziku, blizn po urazach i oparzeniach
  • Wyrównanie drobnych i głębokich zmarszczek
  • Poprawa kondycji i napięcia wiotczejącej skóry
  • Wygładzanie zmarszczek wargi górnej
  • Usuwanie zmarszczek okolicy oczu, laserowy lifting powiek dla osób z wiotką i pomarszczoną skórą powiek
  • Ujędrnianie skóry szyi, dekoltu
  • Poprawa kolorytu skóry, usuwanie niektórych przebarwień posłonecznych - plam soczewicowatych oraz poszerzonych naczynek krwionośnych
  • Wyrównanie zrogowaciałego naskórka
  • Wygładzanie rozszerzonych porów
  • Redukcja rozstępów

  Działanie lasera frakcyjnego CO2

  Wiązka lasera wnika głęboko do skóry tworzy w niej mikro uszkodzenia. Wówczas skóra otrzymuje impuls: "Jestem uszkodzona i muszę się zregenerować". W ten sposób powstają nowe silne, sprężyste włókna kolagenowe, a stare zniszczone ulegają regeneracji i przebudowie. Dzięki temu skóra staje się bardziej napięta, jędrna, a zmarszczki i blizny potrądzikowe ulegają spłyceniu. Efekty zabiegu są długotrwałe.

  W trakcie zabiegu wykonujemy 2 przejścia laserowego odmładzania przez skórę zwanego resurfacingiem. Pierwsza część zabiegu to pobudzenie włókien kolagenowych do odnowy ( usuwanie głębokich zmarszczek i blizn). Drugie przejście wiązki laserowej to piling laserowy- wiązka lasera wnika płycej usuwając przebarwienia, rozszerzone pory i drobne zmarszczki. 

  • Zabiegi laserem frakcyjnym Mosaic eCO2 firmy Lutronic,  posiada certyfikaty bezpieczeństwa i skuteczności CE i FDA. Właściwości tego lasera pozwalają na wykonywanie łagodnego, średniego jak i głębokiego „resurfacingu” w sposób skuteczny i bezpieczny, a czas leczenia jest skrócony do kilku dni w porównaniu do laserów chińskich i innych laserów CO2 starego typu.

  Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Uwagi i sugestie w niej zawarte pozwalają nam ulepszyć i poprawić standardy naszych zabiegów, oraz poprawić jakość obsługi naszych klientów.

  Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

  ul. Legionów 8C 82-300 Elbląg


  Rejestracja:
  tel. +48 730 050 050, 730 730 353
  pon-pt.: godz. 8.00-18.00, 
  w czwartki: godz. 8.00-19.00,
  pracujmy również w niektóre soboty

  do góry strony