PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  Neoderma Light - Bio Peeling Light

  Neoderma Bio Peeling Light to w 100% peeling ziołowy pierwszy tego typu zabieg na terenie Elbląga; zabieg przywracający komfort skórze wrażliwej i problematycznej. 

  Zabieg wykonywany jest przez Kosmetyczkę z ponad 15 letnim doświadczeniem, które pozwala prawidłowo ocenić rodzaj skóry i właściwie przeprowadzić zabieg. Jest to nowy rodzaj Neodermy, gdzie skóra goi się w krótkim czasie, bez powikłań.

  Skóra wrażliwa jest przeważnie cienka, dlatego wymaga specjalnej opieki. Zabieg Bio Peeling Light wykorzystuje algi i minerały oraz ekstrakty ziołowe. 

  Wyżej wymienione aktywne składniki współdziałają ze sobą, usuwając martwe komórki keratyny, stymulują syntezę kolagenu i elastyny, co powoduje widoczne zwiększenie jędrności i gładkości. 

  Dodatkowo pomaga zredukować trądzik, blizny, zatkane pory, przebarwienia, zmniejsza zmarszczki mimiczne, pozostawiając skórę miękką, czystą i promienną.

  Zapraszamy!

  Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Uwagi i sugestie w niej zawarte pozwalają nam ulepszyć i poprawić standardy naszych zabiegów, oraz poprawić jakość obsługi naszych klientów.

  Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

  ul. Legionów 8C 82-300 Elbląg


  Rejestracja:
  tel. +48 730 050 050, 730 730 353
  pon-pt.: godz. 8.00-18.00, 
  w czwartki: godz. 8.00-19.00,
  pracujmy również w niektóre soboty

  do góry strony