Kliknij Tutaj

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania naskórka, którą wykorzystuje kosmetyka i dermatologia. Pozwala na powolne ścieranie naskórka warstwa po warstwie aż do pożądanego poziomu, pod stałą kontrolą wizualną.
Usunięcie powierzchownych warstw naskórka powoduje zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny, stymuluje naturalny wzrost zdrowych komórek naskórka, które zastępują stare. W wyniku usunięcia wierzchnich warstw, skóra staje się gładsza, jaśniejsza, świeższa i bardziej elastyczna.

Nie przekraczanie zewnętrznej powierzchni skóry, tj epidermy podczas zabiegu powoduje, że mikrodermabrazja jest zabiegiem znacznie łagodniejszym niż peelingi chemiczne czy zabiegi laserowe.


W naszym gabinecie zabieg mikrodermabrazji w przypadku skór łojotokowych mocno zanieczyszczonych, wykonywany jest z podczyszczeniem manualnym oraz zestawem preparatów normalizujących prace gruczołów łojowych, co gwarantuje wysoką efektywność zabiegu.
Zabieg mikrodermabrazji diamentowej wykonuje się przede wszystkim na twarz. W naszym gabinecie proponujemy Państwu możliwość rozszerzenia zabiegu o okolicę szyi i dekoltu.


Zabieg wykonujemy jednorazowo w celu odświeżenia lub w serii 3-10 zabiegów w odstępach co 10 dni każdy.


Czas zabiegu ok 40 min.