Kliknij Tutaj

Powiększanie i modelowanie ust

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym stosuje się nie tylko u młodych kobiet, ale również u Pań w każdym wieku, ponieważ z wiekiem usta ulegają odwodnieniu, skóra wokół ust marszczy się, a czerwień wargowa zanika, tracąc swój koloryt. Za pomocą tego zabiegu możemy również zlikwidować zmarszczki, poprawić jędrność i symetryczność ust oraz zwiększyć stopień nawilżenia i unieść opadające kąciki  (jeśli np. jedna z warg jest węższa).

Do nawilżania i delikatnego powiększania ust polecamy zastosowanie preparatu Juvederm Ultra Smile o niezwykle naturalnym efekcie. Jest to preparat miękki, lekki, niewyczuwalny w ustach. Powiększanie ust tym preparatem jest polecane kobietom, które pragną bardzo naturalnego, wręcz ledwie zauważalnego efektu uwydatnienia ust. Za szczególne właściwości Juvederm Ultra Smile został nagrodzony Perłą Dermatologii Estetycznej w 2010.

Dla kobiet zainteresowanych typowym powiększeniem ust proponujemy zabieg z użyciem Teosyal Kiss firmy New Derm. Jest to kwas hialuronowy o przedłużonym działaniu, przeznaczony do powiększania i modelowania ust. Wzbogacony on został o środek znieczulający, dzięki czemu komfort zabiegu jest większy, a podawanie wypełniacza prawie bezbolesne. Ten wypełniacz cechuje się długą trwałością w ustach nawet do roku. Oprócz uwydatnienia czerwieni wargowej w/w kwas hialuronowy bardzo dobrze podkreśla jej kontur  i tworzy rusztowanie dla marszczącej się z wiekiem skóry wokół ust,  jednocześnie powodując usunięcie zmarszczek promieniście rozchodzących się przy ustach (tzw.zmarszczek palacza).

Panująca moda na seksowne i duże usta sprawia, że coraz większa liczba pacjentek jest zainteresowana zabiegiem powiększania. Nie zapominajmy jednak, że usta po zabiegu muszą współgrać harmonijnie z twarzą. Usta oglądamy nie tylko z przodu, ale również z profilu. Zbyt wywinięte usta mogą dać niepożadany efekt „kaczorka”, szczególnie u kobiet z wąską czerwienią wargową. Dlatego w gabinetach Medesta zawsze dążymy i rekomendujemy naturalny efekt, tak aby usta odzyskały kolor i młodzieńczą jędrność. Ilość i rodzaj kwasu hialuronowego dostosowujemy indywidualnie do rodzaju ust każdej pacjentki.