Kliknij Tutaj

Udogodnienia dla Pacjentów

Klinika Medesta oferuje Państwu profesjonalizm, ponad 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu firmy oraz miłą atmosferę w przestronnych i zadbanych wnętrzach. Z radością informujemy, że od kwietnia 2016 Klinika Medesta podwoiła swoją dotychczasową powierzchnię dla poprawy komfortu pacjentów.

  • Parking dla samochodów

Pacjenci, którzy przyjechali samochodem, mogą skorzystać z miejsc parkingowych znajdujących się bezpośrednio pod gabinetami, które lokalizują się na parterze. Osoby, które przyjechały na rowerze, mogą go przypiąć przy wschodniej stronie budynku.

  • Wyposażenie

Gabinety wyposażone są w najnowocześniejsze urządzenia posiadające certyfikaty bezpieczeństwa w tym FDA ze sprawdzonych i cenionych firm, takie m.in. jak Cutera Excel V, Laser eCO2 Lutronic, laser frakcyjny nieablacyjny Palomar Emerge, Light Sheer, Laser Palomar Vectus, Ultraformer III, aparat do karboksyterapii, aparaty do kriodestrukcji tkanek i kioterapii, dermatoskopy, USD Dopplerowskie, aparat RF, do wewnątrznaczyniowego zamykania żył, elektrokoagulatory, aparat do makijażu permanentnego Long Time Liner.

  • Sala operacyjna, zabiegowa, sala dla pacjenta

Po krótkich zabiegach chirurgicznych takich m.in. jak liposukcja, przeszczep tłuszczu i komórek macierzystych, operacje żylaków, lasery frakcyjne pacjenci odpoczywają, w szczególnie przeznaczonej do tego, sali pozabiegowej z dostępem do łazienki z prysznicem. Nad pacjentami czuwają lekarz prowadzący i pielęgniarki przez cały czas w godzinach pracy klinki w godzinach od 8.00 do zakończenia pracy.

  • Gabinet masażu i kosmetyczny z bezpośrednim dostępem do łazienki z prysznicem

  • Atmosfera, dyskrecja

Przyjemna, intymna oraz dyskretna atmosfera w wydzielonej części dla pacjentów korzystających z zabiegów estetycznych dzięki doświadczonemu personelowi: kosmetologów, lekarzy medycyny estetycznej oraz koordynatora kliniki.

  • Znieczulenia przed zabiegami, aby były one bezbolesne

W czasie oczekiwania na zabiegi typu toksyna botulinowa, laser frakcyjny, kwas hialuronowy i inne zachęcamy do korzystania ze znieczuleń w przygotowanym do tego celu gabinecie przy miłej muzyce i smacznej kawie.

  • Boczne wyjście bezpośrednio z gabinetu omijające poczekalnię.

Dodatkowe wyście przeznaczone jest dla pacjentów mających ochotę ominąć poczekalnię, aby po zabiegu od razu wsiąść w samochód stojący bezpośrednio pod lokalem.

  • Promocje i pakiety

Pacjenci mogą skorzystać z zabiegów w ofertach promocyjnych oraz w atrakcyjnych pakietach. 

  • Akceptujemy płatnośc kartą lub gotówką oraz w walucie zagranicznej, nie ma potrzeby wymieniać pieniędzy w kantorze