Kliknij Tutaj

Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna

Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna to nowoczesna klinika otwarta w 2014 roku w Elblągu jako kontynuacja i kamień milowy w rozwoju działalności Michała i Danuty Dąbrowskich. Dr n.med. Danuta Dąbrowska prowadzi swój gabinet dermatologii i medycyny estetycznej od 2006. Od czerwca 2014 wraz ze swoim mężem Michałem Dąbrowskim i zespołem lekarzy specjalistów rozszerzyła zakres usług medycznych zakładając nową firmę o nazwie Medesta. Nazwa firmy pochodzi od słów med-medycyna i esta-estetyka. Klinika bowiem prowadzi usługi medyczne i estetyczne. Niektórzy nazywają nas Modesta, ale zdecydowanie mamy więcej wspólnego z medycyna niż z modą. Z drugiej strony medycyna estetyczna staje się aktualnie coraz bardziej popularna i modna.

Dermatologia, chirurgia, medycyna estetyczna

W Klinice Medesta oferujemy szeroką gamę zabiegów, które pozwolą zachować zdrową, zadbaną skórę i dobre samopoczucie na długo. Zespół lekarzy dermatologów, chirurgów zajmuje się medycyną estetyczną w tym usuwaniem zmarszczek za pomocą wielu nowoczesnych metod. Dermatolodzy Medesty leczą problemy skóry, włosów i paznokci. Chirurdzy usuwają żylaki i pajączki na nogach oraz wykonują wiele zabiegów chirurgii estetycznej.

Medesta to przestronna klinika, w której lekarze dermatolodzy w wyznaczonych do tego gabinetach leczą prywatnych pacjentów dermatologicznych, a lekarze medycyny estetycznej i chirurdzy w drugiej części kliniki przeprowadzają zabiegi chirurgiczne oraz odmładzające i poprawiające kondycję skóry w atmosferze spokoju i relaksacyjnej muzyki.

Dużym atutem Medesty oprócz wykwalifikowanej kadry lekarzy jest lokalizacja w eleganckiej dzielnicy miasta, dyskrecja i obecność miejsc parkingowych pod samym wejściem do gabinetu, który mieści się na parterze w nowym, pięknym apartamentowcu przy ul. Legionów 8/C w Elblągu.

Kompleksowe podejście do pacjenta

Prawidłowe „odmładzanie” i opóźnianie procesów starzenia skóry polega na opracowaniu przez doświadczonego lekarza indywidualnego tzw. "programu antiaging ", w którym stosuje się różne, uzupełniające się działaniem zabiegi medycyny estetycznej.

Zapraszamy do naszych nowych gabinetów.