rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

  PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  Laserowe usuwanie przebarwień i tatuaży laserem Helios III

  Usuwanie przebarwień na twarzy i grzbietach rąk wykonujemy najczęściej, ponieważ okolice te są widoczne i trudno je zasłonić. Za pojawianie plam odpowiada wiele czynników: geny, opalanie, niektóre leki, hormony, kosmetyki, zioła i stany zapalne np. trądzik. Niewielkich przebarwień możemy pozbyć się, stosując odpowiednie pilingi i kremy wybielające. Duże i nawracające plamy wymagają zabiegów w gabinecie dermatologicznym.

  W zależności od charakteru przebarwień leczenie jest całkowicie różne. Dlatego w Klinice Medesta lekarze dermatolodzy diagnozują charakter zmian. W zależności od tego czy jest to przebarwienie z nadmiarem barwnika melaniny, czy nadmiernym nagromadzeniem komórek barwnikowych melanocytów (plamy typu lentigo), dobiera się odpowiednią terapię, np. laserem Helios III.
       
       Na czym polega innowacyjność i skuteczność nowego lasera?
       Nowy laser nanosekundowy, Qswitch o nazwie Helios III, w Klinice Medesta cechuje się tym, że wiązka lasera przekazywana jest niezwykle szybko, w czasie jednej milionowej sekundy, selektywnie tylko do barwnika przebarwień lub/i tatuażu. Dzięki temu zabieg jest skuteczny, bezpieczny oraz nie dochodzi do przegrzania tkanek okolicznych jak to miało miejsce we wcześniejszych technologiach. Doskonałe efekty widoczne są po pierwszym zabiegu, dotyczy to zarówno usuwania przebarwień jak i tatuaży. 
       Zabieg ten jest praktycznie bezbolesny. Zazwyczaj pacjenci odczuwają delikatne ciepło. 
       Dzięki zabiegom nowym laserem usuwanie przebarwień stało się skuteczniejsze i szybsze - wystarcza często jeden zabieg, a okres rekonwalescencji skrócony jest do minimum. 
          
  Więcej o usuwaniu przebarwień na stronie

  Więcej o usuwaniu tatuaży na stronie

  Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

  ul. Legionów 8C 82-300 Elbląg


  Rejestracja:
  tel. +48 730 050 050, 730 730 353
  pon-pt.: godz. 8.00-18.00, 
  w czwartki: godz. 8.00-19.00,
  pracujmy również w niektóre soboty

  do góry strony