PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  Juvederm Volite

  Dzięki nowoczesnej technologii firma Allergan stworzyła unikalny preparat Juvederm Volite, który nie zmienia rysów twarzy i daje długotrwałe efekty. - W Klinice Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna polecam regenerację skóry na wiosnę tym preparatem: sprawdzony, bezbolesny zabieg Juvederm Volite, który poprawia jakość i nawilżenie skóry aż do 12 miesięcy – mówi dr Małgorzata Hajer z Kliniki Medesta.

  - Zabieg polega na podawaniu pod skórę, najcieńszą igłą, żelu o nazwie Juvederm Volite, który posiada w sobie znieczulenie, dlatego zabieg jest bezbolesny. Żel składa się z kwasu hialuronowego, który odpowiada za nawodnienie, poprawę struktury, wygładzenie zmarszczek i nadanie blasku skórze” – wyjaśnia lekarz radiolog oraz lekarz medycyny estetycznej dr Małgorzata Hajer z Kliniki Medesta.

  Koszt jednej ampułki to cena 1200 pln a dwóch ampułek 1800 pln.
       

       Jak działa zabieg Juvederm Volite? 
       
  Dzięki podawaniu kwasu hialuronowego w postaci mezoterapii do głębszych warstw skóry, twarz odzyskuje blask, wygląda zdrowo i naturalnie przez cały rok. Efekty zabiegu widzimy w postaci wygładzenia zmarszczek skóry twarzy i szyi, a także napięcia oraz nawodnienia skóry od środka.

  Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

  ul. Legionów 8C 82-300 Elbląg


  Rejestracja:
  tel. +48 730 050 050, 730 730 353
  pon-pt.: godz. 8.00-18.00, 
  w czwartki: godz. 8.00-19.00,
  pracujmy również w niektóre soboty

  do góry strony