rejestracja on-line

szybka i łatwa rejestracja

  PODSTRONY AKTUALNOŚCI

  Baby Botox naturalny wygląd twarzy i mniejsze zmarszczki

  Baby Botox to nowa technika podawania toksyny botulinowej (Botoxu), która pozwala na wyrażanie emocji oraz zapobiega pogłębianiu i powstawaniu zmarszczek. Potrzebę takiego zastosowania toksyny botulinowej zauważyli amerykańscy reżyserzy. Klasyczna metoda botoksowania twarzy ograniczała mimikę i trudno było reżyserom na znalezienie aktora, który mógłby swobodnie uśmiechać się, marszczyć czoło, czy unosić do góry brwi.

  Promocyjna cena: od 350 pln

  Co to jest Baby Botox?

  Botox jest nazwą handlową preparatu toksyny botulinowej, doskonale oczyszczonym preparatem białka uzyskanym z bakterii Clostridium botulinum. Baby Botox to nowy zabieg z użyciem tej samej toksyny botulinowej, ale polegający na podawaniu mniejszych ilości Botoxu, tak, aby zapobiegać powstawaniu głębokich zmarszczek przy zachowaniu naturalnego wyglądu.

  Jak działa toksyna botulinowa?

  Wstrzyknięcie odpowiedniej dawki leku do niektórych mięśni twarzy powoduje ich relaksację. Skóra nad mięśniem nie kurczy się, a zmarszczki ulegają wygładzeniu.

  Można to porównać do obrusa, który wyjmujemy z szafy. Przez wiele lat był on zagniatany, po wyłożeniu go na stół ulga on rozprostowaniu. Jednak, jeśli zagniecenia są zbyt głębokie potrzebujemy innych metod, aby wygładzić powierzchnię materiału. W przypadku „obrusa” zastosujemy żelazko. W przypadku skóry sięgniemy po lasery frakcyjne ablacyjne i nieablacyjne, RF mikroigłowy, pilingi i kwas hialuronowy oraz inne metody. Dlatego zabiegi Baby Botoxu sprawdzają się w zakresie profilaktyki zmarszczek, czyli zapobiegają ich tworzeniu i pogłebianiu.

  Więcej na temat Botox 

  Jakie są zalety Baby Botoxu?

  Natural look – naturalny wygląd, wyrażanie emocji

  Wygładzenie zmarszczek

  W przyszłości skóra będzie gładka

  Mniejsza cena zabiegu

  Dla kogo Baby Botox?

  Ta subtelna metoda podania Botoxu przeznaczona jest szczególnie dla młodszych kobiet. Osoby z głębokimi zmarszczkami prawdopodobnie stwierdzą, że mniejsze dawki toksyny botulinowej są dla nich niewystarczające lub na zabieg Botox jest już za późno, a zmarszczki są zbyt stare i za głębokie.

  Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

  ul. Legionów 8C 82-300 Elbląg


  Rejestracja:
  tel. +48 730 050 050, 730 730 353
  pon-pt.: godz. 8.00-18.00, 
  w czwartki: godz. 8.00-19.00,
  pracujmy również w niektóre soboty

  do góry strony